Feb 162014
 

Andris Orols   Šo paraugdemonstrāciju veica Rumānijā, kura ir visnabadzīgākā Eiropas valsts. Interesanti, vai ne? Mehānisms darbojas pats, neierobežoti ilgu laiku. Tas dod pietiekoši lielu jaudu, lai darbinātu gan zāģi, gan metināmo aparātu. Ir vajadzīgas tikai pārdesmit sekundes mehānisma iekustināšanai, pēc tam tas enerģiju rada pats. Nekādas mistikas – tikai mehānika un fizika. Šim sākuma impulsam var izmantot elektrību no esošās padeves mājai, no ģeneratora, kuru darbina ar benzīnu, vai citādā veidā. Galu galā var izveidot vienkāršu mehānismu, kuru ar vinčas palīdzību varētu iekustināt pat bērns. Kļūstam neatkarīgi no Latvenergo!

  29 Responses to “Brīvās enerģijas iegūšana viensētām, fermām un mazām ražotnēm.”

 1. Dainis Grabovskis

  Kurs man uztaisis. Vai kur var nopirkt. Noliksim pie manis Majas kaa paraugu, lai nak cilveki skatas un taisa. Uzsplaujam valdibai, kas nereekinas ar savu tautu.

 2. Uŗā!Mūžīgais dzinējs izgudrots!Tikai žēl, ka autors bastojis fizikas stundas…

 3. Daini, gaidi ar masu. Šī “ierīce” ne ar ko neatšķiras no pārējām šāda “tipa” ierīcēm, proti, tās visas nedarbojas tā, kā tiek aprakstītas. Kārtējais farss. Bravo, Antiglobālisti!

  • Protams, vienmēr uzradīsies kāds režīma aģents, kurš mēģinās nocirst saknē to, kas ir acīmredzams sabiedrības glābiņš !!! BRAVO ieviņas, sieviņas un citi Latvijas tautai naidīgi spēki !!! Bet mēs izdzīvosim, par spīti jums visiem izdzīvosim, tapēc, ka izdzīvo stiprākais, gudrākais sīkstākais …, un vēl arī vajakos pasargāsim, sapratāt !!! Mēs neesam maza, zemiska skaudīga un skopa, vientiesīga tautele, kas nodos otru, sava labuma dēļ, kā jūs mums cenšaties iestāstīt ! Mēs esam stipra, varonīga, sīksta un lepna tauta, mēs aizstāvam savas ģimenes, sievietes un bērnus, mēs esam strādīgi un krietni, ar savu tikumu un darbmīlestību esam izslavēti jau izsenis, mēs padzīsim no savas zemes kaklakungu un būsim atkal brīvi !!!

   P.s.Neiet runa par konkrēto mašīnu, bet par alternatīviem enerģijas ieguves veidiem principā, mūsu valsts slīgst trūkumā tikai tāpēc, ka tai jāpērk dārgā visa veida enerģija no ārzemju piegādātājiem !
   ..
   Ieteiktu katram, kuram smadzenes strādā taj virzienā, papētīt alternatīvās enerģijas veidus, iespējas un ierīces !!! Un kas zin, varbūt saliksim galvas kopā un kopīgiem spēkiem uztaisīsim šādu mašīnu katrs savai saimniecībai … lai latvenergo uzkarās !

 4. Nav tādas alternatīvās energijas. Ir tikai enerģija. Un runa iet par konkrēto mašīnu, kas ir kārtējais farss. Nelasiet starp rindām, kur nekas nav uzrakstīts.
  Kreistīne, vai esat viens no tiem cilvēkiem ar vajāšanas māniju? Es un aģents, naidīgs spēks? Cenšos nocirst saknē labo? Paldies par humora devu šai dienai. Visu gaišu!

  • Dainis Grabovskis

   Jums patiik dzeeligas pieziimes, patiik pamaciit? Tad ludzu, iebazisu ari Jus ar purnu meeslos.

   Un proti, runa nekad un nekur neiet. Vina ir. Ludzu neizlicieties gudraaka kaa esat.

   Jauku dienu

   • Izcili!
    Latvija var!
    Ar tik spējīgiem partijas bosiem Latvija plauks un zels.
    Te nu skaidri pasludināts ar kadām metodēm antiķi grasās mūs turēt paklausībā.
    Ja vien to ļausim.

   • Omg! Cikkkk lielam losim jābūt lai ticētu tādam video??
    Pirmkārt video ir izveidots lai radītu sensāciju un iegūtu miljoniem skatījumu (līdz ar to naudu), vēlviens līdzīgs piemērs, nomirst Paul Walker, uzreiz kāds iemet youtubā video ar neskaidru foto “Nē viņš ir dzīvs”(tas viģiks bija tik slavens ka pat apollo.lv nonāca).

    Ja Dainis būtu nedaudz gudrāks viņš būtu sapratis to ka šādi video ir labs bizness, jo tie piesaista noskatīties gandrīz jebkuru cilvēku. Pilna youtube ir ar kautkādiem nereāliem, debīliem magnētu mūžīgajiem dzinējiem u.t.t.

    Daini, piebildīšu, pirms sāc visus kritizēt, pats pabeidz vismaz vidusskolu. (Tev ir ļoti šaurs redzesloks 🙂

    • Es noskatījos vēlreiz, totāls fake, 2:23 uz vienas no kājām kas balsta to dampi ir dēlis kas “nejauši” paiet zem galda, tur arī ir elektrības pievads lielajam zilajam motoram kas visu smuki darbina.

 5. Ieviņa. Par alternatīvo enerģiju pašlaik ir pieņemts uzskatīt , kas nepatērē degvielu – saules, vēja, termālo siltumu un t.t. Šeit tiek demonstrēts agregāts , kas uzstartējot (iegriežot) kādu smagu rotoru, izmanto tā uzkrāto centrbēdzes (kinētisko)enerģija, lai darbinātu kādu parastu asinhrono 3-fazu elektromotoru ģenerācijas režīmā.Protams ka kādu laika brīdi to var izdarīt -viss atkarīgs no rotora (spara rata) uzkrātās kinētiskās enerģijas, bet tā drīz vien beidzas un rotors apstāsies – nekādas mistikas te nav. Ir parastā mehanika un darbojas klasiskais enerģijas nezūdamīmas likums

 6. Vai te ir runa par antifizikālam parādībām? Vai Ņūtona likumus arī pasludināsiet par spēka neesošiem?
  Es jau piedāvāju – aizbraucam un pārliecinamies par to “brīnumu”. Ja tas funkcionē bez blēdībām – es sedzu izdevumus.

  • Dainis Grabovskis

   Ari es esmu gatavs piedalities. Izdevumi 50 uz 50. Jautajums, uz kurieni jabrauc?

   • Kur tas “brīnums” uztaisīts – lūdzu sameklējiet.
    Izdevumi – ja tas darbojas bez blēdībām sedzu es, ja ir blefots ( kas visticamāk arī notiek ) izdevumi un mana patērētā laika apmaksa no Jums.

    • Dainis Grabovskis

     Berzin. Kuru tu uzrunaa? Kuram butu jameklee? Kas tie tadi Jus?

     Tu tads alkatiigs! Ar tadiem labaak nepities.

    • Dainis Grabovskis

     Kapec Jus vienmer gribat, lai kads Jusu vieta padara to, kas jadara Jums?

     Kapec Jus verat vala muti, lai te kadu kritizetu? Jebkuram sas vietnes kritikim, es ieteiktu nakt ar priekslikumiem un kopaa straadat, lai sasniegtu rezultatu, kas mus apmierinas. Rezultatu, kas atjaunos Latviju.

     Antiglobalisti darbojas pec kopiga darba principa. Tas nav autorativs projekts.

     Ludzu atceraties, ienakot seit, Jus esat ciemos. Tiesi tapec, ludzu pieturieties tiem tikumiem un noteikumiem, kas pastav musu majas.

     Guriniekiem, kuri blauj, atkartosu. Mes seit sniedzam informaciju Ne mes esam so masinu uzbuvejusi, ne ari pretendejam uz autortiesibam. Ir cilveki, kas dara, kaut ari viniem ne vienmer sanaak. Bet ir ari cilveki, kas nodarbojas ar kritiku. Kaut gan tai pat laika, ir gatavi klut par lidzautoriem. Vai ne taa Berzin? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

     • Ja vienīgais kas sanāk antiķiem ir “Tad ludzu, iebazisu ari Jus ar purnu meeslos” tad partijai jāsaucas Mēslu partija.
      Nekritizēju tikai jautāju par brīnuma fizikālo pamatu – kur rods enerģija?
      Atbilde pārsteidza – tik vien spējat kā jauno naturālistu pulciņa biedrs.
      Varbūt patiesībai tuvāk ir tēze, ka sīkpartijas uzraudzē Latvijas nelabvēļi.
      Tad saprotams ka vēlaties valdīt ar “Močtj v sortire” metodēm.
      To kas man jādara es daru, bet par alkatīgu gan nedrīkstat mani saukt.
      Zinu sava darba vērtību un 77 gadu vecumā vēl strādāju.
      Ar to brīnumu nevajag maldinat cilvēkus. Garantēta naudas zaudēšana.

     • Dainis Grabovskis

      Nu jaa, onkuliitim jau vecuma marasms….

      Ja nepieleca, atkartosu velreiz. Mes nesam autoti sai iekartai un klut par tadim netaisamies. Mes neesam nevienu maldinajusi.

      Ja nu Jus tomer uztverat to tik slimigi un personigi. Tad es visu varda atvainojos Jums, ka esam Jus maldinajusi. Un ja nu ir gadijies taa, ka esat iepircis materialus, lai pagatavotu sadu masinu. Drosi tos varat piegadat man, kopa ar cekiem un es Jums tos atmaksasu.

      Ar cienu, Dainis Grabovskis

 7. Ja tas štrunts darbosies, es pievienošos antiglobālistiem un darīšu visu, ko man liks – stāvēšu piketos, klauvēšu pie namu durvīm, pienesīšu jums ūdeni un visādi citādi atbalstīšu. Bet līdz tam – visas jūsu apsaukāšanās un lamāšanās dara negodu antiglobālistu kustībai Latvijā.

  • Dainis Grabovskis

   Ludzu, teikamies un nosledzam ligumu. Citadi Jusu apnemsanas ar daksam uudenii rakstita.

   p.s. Neviens jau Jus vel nav apsaukajis. Kur nu vel nolamajis. Kaut, gan Jus to esat pelnijusi. Jus tacu vel joprojam esat anoniima.

 8. Daži padomi, rokoties mēslainē ap šīm iekārtām – ja izgudrotājs neatklāj principu, bet tikai demostrē iekārtu un vēlas to tālāk tirgot un patentēt, 90% – feiks. Ikviens, vienalga, sistēma leģitīma (strādājoša) vai nē, nekur nav nokļuvis, nedz ar zeltu apbērts, varbūt vienīgi ar zemi.
  Kamēr nav principa – neticēt. Padomiņš – šai konkrētajā video pievērst uzmanību garajam dēlim, uz kura balstās uzparikte. 😉

  Teorētiski vienīgais veids, kādā veidā šāda rotējoša ierīce varētu iegūt (uzkrāt) papildus enerģiju sevī, ir mijiedarbojoties ar Zemes gravitācijas lauku. Taču šis konkrētais princips ir visai apšaubāms.

  Kamēr ideoloģiski lietotāja “Kristine” teiktajam – visu cieņu. Punkts punktā.

 9. Galīgi garām. Autoram fizika jāmācās. Redzams, ka paņem no tīkla enerģiju, lai iekustinātu milzīgo spara ratu korpusā, kurš darbojas kā enerģijas uzkrājējs. Atvienojot motoru no elektrības avota un sajūdzot ar spararatu, tiks ražota elektrība, jo elektromotors ir arī ģenerators. Mūžīgais dzinējs tas nav, jo pastāv enerģijas zudumi šajā ierīcē. Pirmkārt motoriem kpd jeb lietd koef nav 100%, otrkārt zudumi visā mehāniskajā pārvadā. Rezultātā ir vairāk elektrības iztērēts lieki ar šādu “ģeneratoru”, nekā lietojot pa taisno kādu ierīci no tīkla. Piedevām var pavērot cik resns ir viens motors, salīdzinot ar otru.

  • Tas otrais arī ir ģenerators, tas arī dod strāvu mazajam, lai tas turpinātu griezt spararatu, ja šis agregāts darbotos kaut stundu, ņemot vērā spararata inerci, arī tad tas būtu daudzkārt atpelnījis, agregāta iekustināšanai, patērēto enerģiju

 10. 1) Muusdienu fizikas izpratni nevajadzeetu vicinaat kaa karogu, tur daudz nezinaamaa un pretrunu.
  2) Lai dabuutu briivu energjiju nav “jaaizgudro velosipeeds no jauna”- viss jau sen izdariits, piem uudenjradis, vai saules baterijas, bet veellabaak abi kopaa un juus mieriigi varat atsleegties no Latvenergo.
  Uudenjrazha gjeneratoru katrs var uztaisiit pats, vai nopirkt internetaa. ar saules baterijaam nedaudz sarezhgjiitaak- maajas apstaakljos neuztaisiit no nulles, bet shuuninjas var nopirkt pat E-bay. Varbuut kaadam kaadi gali krievijaa, domaaju, ka tur razho leetaakas. Tad no shuuninjaam var savaakt sev veelama lieluma un daudzumu paneljus! Par to arii daudz video un lasaamvielas internetaa!

  • Ko darīsiet ar ūdeņradi? Cik maksā 1 normālais kubikmetrs ūdeņraža?
   4 % H2 gaisā ir sprādziennedrošs maisījums.
   Tad jau varat pievērsties metāna ģeneratoriem. Cilvēku un dzīvnieku gremošanas procesā rodas metāns. Izgudrojiet kā savākt un būsiet miljonārs.

   • Dainis Grabovskis

    Tiesi tapec ari mus visus tur isaa saitiite, jo parsvaraa domajam kaa Berzins. …kluut par miljonaru.

    Kad beidzot atdosiet savas zinasanas visiem, taa pat vien. Tad ari beidzot bus miers uz zemes.

    • Mani neviens netur saitītē – ko gribu to daru. Varu dalīties savās zināšanās ja vien kāds vēlas ko darīt. Nekādu atlīdzību neprasu, bet to agresīvo toni gan jāmaina. Tāpat vien nekas nenotiek.
     Ja Jūsu pateicība aprobežojas ar “purnu mēslos” tad distancēšos.

 11. Neesmu skeptiķis, pat esmu gatavs ticēt Teslam – bet lūdzu, ja nevarat piedāvāt gatavu shēmu ar precīzu aprakstu, ko varu savā garāžā ar vidusskolas fizikas zināšanām (varbūt nedaudz papildinoties) samontēt no Latvijā pieejamām detaļām – nepiesārņojiet ēteru. No tā tikai vēl lielāka skepse. Vislielākie skeptiķi ir tie, kuru cerības ir apgānītas.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.