Mar 142016
 

Andris Orols    12.03.2016 notika biedrības ”Antiglobālisti” biedrības kopsapulce, kurā tika ievēlēta jauna biedrības valde, veiktas izmaiņas statūtos un programmā.

Programmas ”Ārlietu” sadaļā teikums ”Pārskatīt Latvijas atrašanās lietderību ES.” tika aizvietots ar ”Latvijas izstāšanās no ES.”  ”Izglītības” sadaļa tika papildināta ar ‘‘Valsts skolās un pirmsskolas mācību iestādēs nodarbības notiek latviešu valodā.” Info: http://antiglobalisti.org/programma/

Biedrībai pievienojās jauni biedri.

  9 Responses to “AG – ievēlēta jauna valde, izmaiņas statūtos un programmā”

 1. Andris Orols

  Tuvākajā laikā būs jāatvadās no tiem biedriem, kuri ir kļuvuši pasīvi un nepiedalās biedrības aktivitātēs. Arī tiem, kuri veido iekšējas nesaskaņas un kuru paustās idejas ir pretrunā AG ideoloģijai.
  Līdzīgi procesi neizbēgami norit jebkurā organizācijā, bet atšķirībā no politiskas partijas, kuras rindās ir jābūt vismaz 200 LR pilsoņu (kaut arī viņi ir pasīvi), biedrības rindās nav nepieciešamības pēc konkrēta biedru skaita.

  • Vai Graudiņš, Kaļķis, Puķe un citi margināļi joprojām bīs Jūsu sabiedrotie?

   • Andris Orols

    Aijai.
    Graudiņš, Kaļķis un vēl daudzi citi jau krietnu laiku nav biedrības biedri. Puķe nekad tāds nav bijis. Viņi nav biedrības ”Antiglobālisti” sabiedrotie.
    Publiskos atvērtos pasākumos var piedalīties jebkurš, kurš to vēlas. Pilnīgi jebkurš. Varbūt tāpēc Jums ir radusies maldīga izpratne par kaut ko.
    Cilvēku neiepazīst uzreiz. Jāpaiet laikam, lai kļūtu skaidrs – kas kuram galvā. Pie tam cilvēki var mainīties laika gaitā.
    Kas attiecas uz uzstāšanās reizēm publiskos pasākumos, tad nākotnē mēs centīsimies rūpīgāk izvērtēt – kam dot vārdu, bet kam nē, jo dažreiz tiek paustas idejas, kuras ir pretrunā ar AG nostādnēm, kā arī dažreiz pie runāšanas nokļūst zemas kultūras vai neadekvāti cilvēki. Te ir jāsaprot – ne katrs runātājs ir AG biedrs un tie, kuri pucējas pasākumos pārsvarā ir konkrētā aktualizētā jautājuma atbalstītāji, nevis kādas organizācijas biedri. Dažreiz tiek dots ”brīvais mikrofons”, kur nāk un saka runas jebkurš, kurš to vēlas (”balss no tautas”). Sekas ir neparedzamas, tāpēc mēs šādu praksi pašlaik nopietni izvērtējam. Visdrīzāk, ka no šādas prakses būs jāatsakās, jo veidojas nevajadzīgi pārpratumi.

 2. Vai tā bļauru Nē-biedrība ir slepena?
  Kas tad tajā jaunajā valdē “ievēlēti”.
  Ja aicinat pievienoties – gribu zināt kādai kompānijai.
  Cik redzams medijos – visai šķidra blice.
  Nevienu sakarīgu ideju arī nevarēju atrast.

 3. Liekuļi. Pilnīgu izolāciju no sakarīgās pasaules sludina, bet reklamē globālo AliExpress.
  Nav slikti. Tikko saņēmu no Amazon dāvanu koplektu mazdēlam.
  Rīga prasīja 98,46 EUR.
  Amazon ar piegādi mājās 39,88 EUR. Neliela starpība ir.

 4. Vai ir iespējams iepazīties ar jauno biedrības valdes sastāvu?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.