Jūn 192015
 

Andris Orols    Biedrība ”Antiglobālisti” izmantos iespēju publiski paust savu viedokli par Eiropraidu (kā arī Rīgas Pašvaldības un Tiesas lēmumiem) 20.jūnijā ap 15.00 vietā, uz kuru Pašvaldība ir novirzījusi Antiglobālistu pasākumu – uz Merķeļa ielas trotuāra iepretim Latvijas Universitātei.

Biedrības ieskatā pirms 4 mēnešiem pieteiktajam pasākumam bija jānotiek Vērmanes dārzā, bet Rīgas pašvaldība un Administratīvā tiesa nolēma atdot Vērmanes dārzu Eiropraida norisei. Pašvaldība klasificēja Antiglobālistu pasākumu kā pretpasākumu, lai gan tam nav dokumentāla apstiprinājuma.

Izteikt savu protestu par radušos situāciju (kā arī runāt par Biedrības sapulces pieteikumā formulētajām tēmām) pie tukša un policijas rūpīgi apsargāta parka būtu neloģiski un kaut kādā ziņā dīvaini, tāpēc Biedrība nolēma veidot savu pasākumu pēc tam, kad Eiropraida gājiens būs noslēdzies un gājiena dalībnieki būs lokalizējušies šajā parkā.

Eiropraida gājiena sākums ir plānots ap 14.00 no Elizabetes un Tērbatas ielu krustojuma un varētu ilgt aptuveni stundu –

http://www.pride.lv/lv/pride-online/article/euro-pride-2015-gajiens-un-nosleguma-pasakums-praida-parks/

Biedrība šajā laikā neplāno veikt kādas publiskas aktivitātes. Ja kāds to vēlas darīt, tad tās būs šo cilvēku privātas iniciatīvas.

Lai gan iepriekš policijas pārstāvis publiski apgalvoja, ka parks ir publiska vieta un jebkurš sabiedrības loceklis varēs brīvi pārvietoties šajā parkā, ieiet un iziet no tā, pēdējā medijos dzirdētā informācija liecina par to, ka policija neturēs savu solījumu – parks būs slēgts. Vai policijas pārstāvis būs melojis?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.