Aug 012016
 

Andris Orols    Privātpersona ir ievietojusi portālā www.ss.lv sludinājumu, ka pārdod domenvārdu  ”antiglobalisti.lv”. Informēju, ka domenvārds ”antiglobalisti.lv” patiešām pieder privātpersonai, nevis biedrībai ”Antiglobālisti”.

Šī domenvārda īpašnieks pāris gadus atpakaļ kategoriski atteicās pārreģistrēt to uz biedrības, kā juridiskas personas vārda, tāpēc bijām spiesti izveidot jaunu domenvārdu ”antiglobalisti.org” un turpināt informatīvo darbu.

Bijušais biedrības biedrs maldina sabiedrību, ka pārdod domenvārdu ar mājas lapu. Ja jūs atvērsiet portālā   https://www.ss.lv/msg/lv/work/internet-services/domain-sale/lcmkm.html   izvēlni ”WWW: apskatīties”, tad redzēsiet uzrakstu – ”…Serveris nav atrasts. Nevar atrast serveri www.antiglobalisti.lv. Lūdzu, pārbaudiet tā nosaukumu un mēģiniet vēlreiz…”

https://www.ss.lv/msg/lv/work/internet-services/domain-sale/lcmkm.html

  One Response to “Bijušais biedrības ”Antiglobālisti” biedrs pārdod domenvārdu un maldina sabiedrību”

  1. Andris Orols

    Domenvārdam, bankas kontam un šim tam citam labāk ir būt noformētam uz organizācijas vārda. Pretējā gadījumā pastāv ietekmēšanas, manipulācijas vai šantāžas riski.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.