Feb 112017
 
Andris Orols    Vakar (10.feb.) viens paziņa atsūtīja šito video. Paskatījos, uzlaboja garīgo – jautrs gabals :D Izrādās, ka vēlme nepieļaut jauna politiska spēka veidošanu (kuram ir principiāli savādāks politiskais un ekonomiskais piedāvājums nekā esošām partijām) , ir ne tikai varnešiem un Drošības policijas vadībai.

https://www.youtube.com/watch?v=e4WKmNPT6Z8
https://youtu.be/e4WKmNPT6Z8
Informācijai –
Partiju veido ne tikai Antiglobālisti, bet arī Pērkonkrustieši, kā arī citi interesenti – http://stopimigracija.lv/nac-paliga-di…
Sigurds Graudiņš sen atpakaļ bija biedrības ”Antiglobālisti” biedrs, bet tika izslēgts ētisku pārkāpumu dēļ – par nekulturālu komunikāciju publiskā telpā.
Ansis Ataols Bērziņš (kurš tiek minēts šajā video), aktīvi piedalījās tikai vienā Antiglobālistu veidotā pasākumā, kurā daudz spēlēja akordeonu.
Tas, cik zinu, bija pirmais pasākums pret masu imigrāciju, notika pirms pāris gadiem un Ansis nevis tika uzaicināts dažādot pasākuma norisi, bet pats pieteicās ņemt aktīvu dalību šajās aktivitātēs. Pirms gada Ansi aicināju pievienoties mums, bet viņš esot ”apdedzinājies” Pēdējā partijā un teica, ka pagaidām nevēloties saistīties ne ar vienu organizāciju.
https://www.youtube.com/watch?v=I-_PtAqOElA
https://youtu.be/I-_PtAqOElA

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.