Sep 102016
 

Andris Orols   Savulaik Latvija, Lietuva un Igaunija bija vienotas brīvības alkās, vēlmē izstāties no Padomju Savienības un atbrīvoties no Maskavas diktāta. Vai toreiz atguvām brīvību un neatkarību? Protams. Bet atkal pazaudējām – pagāja daži gadi un visas trīs Baltijas valstis tika ievilktas jaunās savienībās, kur noteikumus nu diktē jauni kungi – šoreiz Brisele un Vašingtona.

Mums atkal tiek diktēti (tagad jau citi) uzvedības noteikumi, mums atkal atņēma savu neatkarīgo ekonomiku (ieviesa brīvo tirgu), mums atkal atņēma nacionālās valūtas (rubļa vietā nu mums ir eiro), mums atkal uzspiež mākslīgi radītu multikulturālismu (izmitina nelegālus robežpārkāpējus no visas plašās pasaules) un atkal rietumvalstu un Krievijas savstarpējās ekonomiskās un militārās  ”spēlītēs” kā dumja, akla un paklausīga ”lielgabalgaļa” tiek izmantoti tie paši latvieši, lietuvieši un igauņi.

Kāpēc ir radusies šāda situācija? Tāpēc, ka pie varas ir tādi politiskie spēki, kuri uzskata, ka Baltijas valstis nevar būt neatkarīgas un suverēnas (lai gan tas ir noformulēts šo valstu pamatdokumentos). Bet visās trijās valstīs ir organizācijas un domubiedru grupas, kuras nav mierā ar šādu lietu stāvokli un iespēju robežās veido aktivitātes, lai radušos situāciju mainītu.

Šī gada 22.septembrī ir pieteikts pikets –

Igors Šiškins

pieteica no 12:00-13:00 pie Krievijas vēstniecības,

Kaspars Savickis

pieteica piketu no 13:00-14:00 pie Latvijas Republikas ārlietu ministrijas

un

Jānis Devjatnikovs

pieteica piketu pie ASV vēstniecības no 15:00-16:00.

 

Interesentus Lūgums zvanīt – 20366062.

Tiekamies 12:00 pie Krievijas Vēstniecības.

Pēc tam 13:00 pie Latvijas Republikas ārlietu ministrijas un

15:00 pie ASV vēstniecības.

Info:  http://www.draugiem.lv/ev/18671626/

  One Response to “Pikets. Veltīts Baltu vienotības dienai.”

  1. […] Ap 30 cilvēkiem 22.9.2016 protestēja pret karu pie Krievijas vēstniecības Rīgā. Cilvēki esot protestējuši pret Krievijas lomu konflikta Ukrainā izraisīšanā. Video filmētāji protestētājus nodēvējuši galēji labējiem ultranacionālistiem. Ārvalstu mediji protestētāju rokās esot atpazinuši pērkoņkrustu un svastikas simbolus. …Info avots un video: http://newsvideo.su/video/5255880 Andris Orols Savulaik Latvija, Lietuva un Igaunija bija vienotas brīvības alkās, vēlmē izstāties no Padomju Savienības un atbrīvoties no Maskavas diktāta. Vai toreiz atguvām brīvību un neatkarību? Protams. Bet atkal pazaudējām – pagāja daži gadi un visas trīs Baltijas valstis tika ievilktas jaunās savienībās, kur noteikumus nu diktē jauni kungi – šoreiz Brisele un Vašingtona. Mums atkal tiek diktēti (tagad jau citi) uzvedības noteikumi, mums atkal atņēma savu neatkarīgo ekonomiku (ieviesa brīvo tirgu), mums atkal atņēma nacionālās valūtas (rubļa vietā nu mums ir eiro), mums atkal uzspiež mākslīgi radītu multikulturālismu (izmitina nelegālus robežpārkāpējus no visas plašās pasaules) un atkal rietumvalstu un Krievijas savstarpējās ekonomiskās un militārās ”spēlītēs” kā dumja, akla un paklausīga ”lielgabalgaļa” tiek izmantoti tie paši latvieši, lietuvieši un igauņi. Kāpēc ir radusies šāda situācija? Tāpēc, ka pie varas ir tādi politiskie spēki, kuri uzskata, ka Baltijas valstis nevar būt neatkarīgas un suverēnas (lai gan tas ir noformulēts šo valstu pamatdokumentos). Bet visās trijās valstīs ir organizācijas un domubiedru grupas, kuras nav mierā ar šādu lietu stāvokli un iespēju robežās veido aktivitātes, lai radušos situāciju mainītu. …Info avots: http://antiglobalisti.org/antiglobalistu-aktivitates-latvija/pikets-veltits-baltu-vienotibas-dienai/ […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.