Antipraids 2018

 

Baltijas Praids 2018 Rīgā notiks 100 dienas

Andris Orols   ”…Par godu Latvijas simtgadei, arī Baltijas Praids, kurš nākamgad notiks Rīgā, ilgs 100 dienas ar 100 dažādiem pasākumiem, no kuriem kulminācija būs Praida gājiens 9. jūnijā ar noslēgumu Vērmanes dārzā…  …3. martā, kas ir 100 dienas pirms Praida gājiena, notiks Baltijas Praida 2018 atklāšana…”   http://www.pride.lv/lv/dzivojam/article/baltijas-praids-2018-riga-notiks-100-dienas/

Arī kaimiņvalstīm ir dibināšanas simtgade. Cik atceros, praidistiem bija doma izrādīties ar savām perversijām latviešu tautastērpos. Rietumu civilizācijas noriets iet pilnā sparā un ar seksuālām novirzēm sirgstošie latvieši dēļ savas nezināšanas vai naivuma to atbalsta. Pieļausim? Jeb paārstēsim?

Sekojiet pretpraida aktivitātēm šajā un www.tautaslabklajibai.lv mājas lapās!

9.februārī Rīgas pašvaldībā pieteikts vēl viens pasākums, kuru plānots īstenot 9.jūnijā Vērmanes dārzā – tai pašā dienā un vietā, kad Rīgā notiks homoseksuālistu praids par godu Latvijas 100 gadei. Pasākumu pieteica Fonds ”Stop imigrācija!”. Pasākuma mērķis: ”Zoofīlijas, nekrofīlijas, sadomazohisma, kanibālisma un citu mentālu un psihisku noviržu popularizēšana”. ”Gāzi grīdā” – ja ar psihiskām novirzēm sirgstošiem homoseksuālistiem ļauj publiski popularizēt savas dīvainības, tad kāpēc gan to nevarētu darīt arī citi? Ja rullē, tad rullē!
Sekojiet aktivitātēm ”Antipraids 2018′‘ šo četru mēnešu garumā lapā www.tautaslabklajibai.lv/
Lasiet, iesakiet citiem un piedalieties paši – šis ir tikai sākums…