Mai 012018
 
Andris Orols 1) No 12.00 – 13.00 ir pieteikts pikets pie Ungārijas vēstniecības, Rīgā, Alberta ielā 4. Pasākuma mērķis: ”Atbalsts Ungārijai pretimigrācijas politikā, kā arī Sorosa organizāciju darbības ierobežošanā.”

Piketa pieteicējs Fonds ”Stop Imigrācija!” aicina domubiedrus piedalīties akcijā un izteikt atbalstu Ungārijai tās cīņā par valsts neatkarību un suverenitāti.
2) No 11.00 līdz 15.00 ir pieteikts pikets pret 9.jūnijā plānoto Baltijas praidu 2018, kā arī pret homoseksualitātes un pedofīlijas propagandu Latvijas bērniem un pusaudžiem.
Piketa pieteicējs – privātpersona Romeks Sorokins. Pikets 11.00 – 13.00 notiks pie Saeimas, bet 13.00 – 15.00 pie Rīgas domes. Piketa laikā pie Rīgas domes pieteikta demonstratīva varavīkšņotā karoga sadedzināšana (arī pieteikta Rīgas domē). Piketa pieteicējs aicina pievienoties pasākumam līdzīgi domājošos un paziņo, ka akcija nav politiska vai pretvalstiska. Abi piketi ir pieteikti Rīgas domē.
Fonds ”Stop Imigrācija!” aicina domubiedrus piedalīties abos pasākumos.
Vairāk info – www.tautaslabklajibai.lv/

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.