Mai 272018
 

Andris Orols    Jau 9.februārī Fonds ”Stop Imigrācija!” pieteica mītiņu Rīgā, Vērmanes dārzā uz 9.jūniju 8.30-15.00. Tā bija pirmā diena, kad var pieteikt pasākumus (max 4 mēneši pirms pasākuma) un mēs šajā dienā bijām pirmie pie durvīm Kungu ielā.

Pasākumu sākotnēji pieteicām ar provokatīvu mērķi (lai pievērstu sabiedrības un mediju uzmanību) – ”Zoofīlijas, nekrofīlijas, sadomazohisma, kanibālisma un citu mentālu un psihisku noviržu popularizēšana” http://www.tautaslabklajibai.lv/pieteikts-vel-viens-pasakums-9-junija-kad-riga-notiks-praids/

Rīgas dome atsūtīja vēstuli ar aicinājumu pārskatīt noformulēto mērķi, jo tā nevarot atļaut pasākumu, kurā klātesošie tiks aicināti veikt krimināli sodāmas darbības. Fonds mainīja mērķa formulējumu uz ”Protests pret homoseksuālu u.c. psihisku un mentālu noviržu popularizēšanu” un iesniedza izmaiņas 23.aprīlī. Sazinoties ar Rīgas domi kļuva skaidrs, ka RD kārtējo reizi grib likt šķēršļus homoseksuālu aktivitāšu nosodījuma pasākumiem un visdrīzāk jūnija sākumā sagaidāmi tiesu darbi.
Nav zināms iznākums, kurš tad rīkos pasākumu Vērmanes dārzā – Fonds, vai biedrība ”Mozaīka”, bet gatavojoties pieteiktā pasākuma norisei Fons aicina uz tikšanos 3.jūnijā 10.00 (pie Vērmanes dārza skatuves) tos, kuri gribētu aktīvi piedalīties pieteiktajā pasākumā ( ir jāizgatavo plakāti, jāsagatavo uzrunas utt.). Saziņa t: 29152159, Andris (9.00-21.00).
P.S. Cilvēki dažreiz saka, ka viņi bija pret iestāšanos ES vai eiro ieviešanu. Ļoti jauki. Bet kad prasu – ko viņi ir darījuši. lai tas nenotiktu, tad atbildē klusums…
Daudzi arī saka, ka ir pret homoseksuālu un citu noviržu popularizēšanu. Bet kad prasu – ko viņi REĀLI DARA lai tas nenotiktu, tad atbildē klusums… Tāda pļāpātāju sabiedrība izveidojusies?
Vieni otri aicina ignorēt praidus, doties tajā dienā prom no pilsētas. Dīvaina loģika… Ar kājām gaisā apgriezta ”loģika”’. Nu ignorējam arī narkotiku vai vēl kādu bīstamu vielu izplatīšanu – varbūt ka visi pārstās lietot narkotikas? Nē, prakse rāda, ka viss notiek tieši otrādi. KLUSĒŠANA IR PIEKRIŠANA!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.