Feb 152016
 

Andris Orols    Cik noprotams, daudzi arheoloģiski atklājumi nu nekādīgi neiekļaujas tajā pasaules vēstures modelī, kuru savulaik ir pieņēmusi daļa no zinātnieku aprindām un pasludinājusi par vienīgo pareizo. Karību jūrā, netālu no Kubas 180 metru dziļumā kanādiešu zinātnieki esot atraduši senas pilsētas drupas. Kādam ir papildus informācija par šo atklājumu? Foto:

Avots:     http://www.vzglyad.az/%D0%9D%D0%B0_%D0%B4%D0%BD%D0%B5_%D0%91%D0%B5%D1%80%D0%BC%D1%83%D0%B4%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%83%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0_-55206-xeber.html#.VsEQmI9OLIW

  4 Responses to “Bermudu trīsstūrī atrasta Atlantīda?”

 1. 180 metru dziļumā ir tumšs kā peklē.

  • Andris Orols

   Mūsdienu informācijas daudzumā ir gandrīz neiespējami atšķirt patiesu informāciju no izdomājumiem. Bet šie temati ir ļoti interesanti un svarīgi, jo izvirza citas hipotēzes, kuras dažreiz ir pretrunā oficiālās zinātnes nostādnēm. Ja apstiprinātos šīs citas hipotēzes un atklājumi, tas nozīmētu, ka tā vēsture, kura desmitiem gadu ir mācīta mums visiem un pasniegta kā vienīgā pareizā un negrozāmā, ir meli, izdomājumi.
   Savulaik Eiropas zinātnieku aprindu oficiālais viedoklis bija, ka Zeme ir plakana. Šī zinātnieku grupa izsmēja un pat vajāja citu hipotēžu piekritējus. Un kas vēlāk izrādījās? Tāpēc šeit nav runa par konkrēto foto.
   Cik zinu, ir speciāla aparatūra, kura ļauj filmēt tumsā. Pēc tam šo materiālu apstrādā uz datora. Bet tik pat labi var veidot fotošopus. Runa jau nav par konkrētiem foto, bet gan par šiem zinātnieku pētījumiem. Tāpēc es neapgalvoju, ka foto ir īstas, zinātnieki ir īsti un pētījumi ir notikuši. Savā rakstā es aicinu iesūtīt papildus info par konkrēto zinātnieku pētījumu, ja tas ir kādam zināms.

 2. Atļaušos neiedziļināties Jūsu neizpratnē par zinātnisko metodi un zinātnes vēsturi, bet atstāšu Jums sekojošu linku, kurā ir tīri labi aprakstīts, kāpēc zemas izšķirtspējas sonāra bildes nekalpo par labiem pierādījumiem mītiskām zemūdens pilsētām:

  https://badarchaeology.wordpress.com/2012/10/28/an-underwater-city-west-of-cuba/

  • Andris Orols

   Gurķim.
   Paldies par linku. Šī mājas lapa absolūti nepretendē uz zinātniska izdevuma statusu. Vide, kurā mēs dzīvojam, tāpat kā vēsture, arheoloģiskie atradumi u.c. dažreiz piedāvā tādus faktus, kuri neiekļaujas tajos oficiāli pieņemtajos priekšstatos par apkārtējo pasauli, kurus ir pieņēmusi daļa no zinātniekiem. Vienmēr ir pastāvējušas arī citas hipotēzes par daudzām lietām, kurām arī ir tiesības uz pastāvēšanu līdztekus Latvijas skolās mācītajai ”vienīgai patiesajai” koncepcijai.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.