Jan 032015
 

Smitsona institūtam nācies atzīt, ka 1900 gadu sākumā tas iznīcinājis vairākus tūkstošus gigantisku cilvēkveidīgu skeletu. ASV augstākā tiesa lēmusi, ka Smitsona institūtam nāksies nodot atklātībai slepenus dokumentus, kas attiecas uz 1900 gadu sākumu, kuros ir dokumentēti pierādījumi par to, ka organizācija ir ņēmusi dalību lielā vēsturisku pierādījumu slēpšanā par desmitiem tūkstošu gigantisku izmēru skeletu atrašanu visā Amerikas teritorijā un iznīcinājusi šos skeletus pēc augsti stāvošu amatpersonu pavēles, jo šo artefaktu eksistence bija pretrunā ar tolaik pastāvošo cilvēces evolūcijas hronoloģiju…

Vairāk:   http://spoki.tvnet.lv/tribine/Smitsona-instituts-atzinies-vairaku/736657

Avots angļu val.:  http://worldnewsdailyreport.com/smithsonian-admits-to-destruction-of-thousands-of-giant-human-skeletons-in-early-1900s/

femur

Tomēr tiesas laikā negaidot... Autors: LordsX Smitsona institūts atzinies vairāku tūkstošu gigantisku skeletu iznīcināšanā.

Viss sākās ar to ka Amerikas... Autors: LordsX Smitsona institūts atzinies vairāku tūkstošu gigantisku skeletu iznīcināšanā.

bdquoBriesmīgi ka kaut kas... Autors: LordsX Smitsona institūts atzinies vairāku tūkstošu gigantisku skeletu iznīcināšanā.

  5 Responses to “Smitsona institūts atzinies vairāku tūkstošu gigantisku skeletu iznīcināšanā.”

 1. Andris Orols

  Ja kādam ir konkrētāka informācija par šo abu organizāciju tiesāšanos, tad būsim priecīgi šādu informāciju saņemt.

 2. Man prasīja 2 minūtes, lai noskaidrotu, ka: World News Daily Report is a news and political satire web publication, which may or may not use real names, often in semi-real or mostly fictitious ways. All news articles contained within worldnewsdailyreport.com are fiction, and presumably fake news.
  To viņi paši raksta par sevi :))

 3. Nu viņu drēbes izskatās pēc 1990ajiem nevis 1900 sākuma.. diezvai tāda izmēra kaulu kā 1. bildē varētu tā vnk noturēt vienā rokā..

  • Andris Orols

   Ievietotajām fotogrāfijām nav tiešas saistības ar tekstu, tās ir atrastas netā un pievienotas rakstam, lai padarītu rakstu vizuāli interesantāku. Raksts ir pārpublicēts no augstāk norādītiem avotiem. Par ziņu patiesumu ir jāvēršas pie šī raksta veidotājiem.
   Kauli, cik zinu, izžūst un ar laiku kļūst vieglāki.
   Šajā mājaslapā tiek aizskartas dažādas tēmas un publicēti viedokļi, kuri ne vienmēr saskan ar oficiālās zinātnes pieņemtajiem. Jo – kas tad īsti ir oficiāls? Katrā jomā tā tikai dažu cilvēku grupa, kura pasludina vienu vienīgo patiesību, pārējās hipotēzes pasludinot par muļķībām. Tieši tāpat savā laikā oficiālā zinātne pasludināja, ka zeme ir plakana un citādi domājošos ne tikai izsmēja, bet pat dedzināja uz sārta. Nekas būtiski nav mainījies pasaulē – daļa no cilvēkiem cenšas izzināt patiesību, 100% neuzticas ”vienīgajam pareizajam viedoklim” un pieņem dažādas hipotēzes. Citi, kā vienmēr, nē.

 4. Andri Orol, šī Jūsu atbilde liek aizdomāties, cik īsti Jūs cienāt pats sevi un savus lasītājus.
  Pirmkārt, šīs “fotogrāfijas” ir viltotas un to zina visi, kam nav bijis slinkums to pārbaudīt. Tikpat labi varat te publicēt “fotogrāfijas” ar fejām un vienradžiem. Vai tā maz ir pieauguša cilvēka ar nobriedušu prātu cieīga rīcība? Nē, protams.
  Otrkārt, par šo ziņu “patiesumu” nekur nav jāvēršas, jo raksts ir safabricēts, un tā autori to nemaz neslēpj. Jums tas ir pilnīgi vienalga? Izskatās, ka tā.
  Treškārt, ir jābūt intelejktuāli atpalikušam, lai vispār tādu domu pieļautu prātā, ka kaut kas tāds iespējams. Pēkšņi ne no šā ne no tā mums ir tūkstošiem sekmīgi saglābājušos milzu skeletu. Jā, kāds laikam būs turējis skapī neeksistējošus skeletus, lai nesapūst. Un kā ar tām nāriņām un eņģeļu skeletiem??
  Ceturtkārt, nekādas vienīgās patiesības un oficiālās/neoficiālās zinātnes nepastāv. Kāpēc kultivējat intelektuāli degrdējošas idejas, ka zinātnieki var “pasludināt savas patiesības”? Neticu, ka nezināt, kā strādā zinātne un kas ir zinatniskā metode.
  Piektkārt, nodemonstrējiet KAUT VIENU PIEMĒRU, kad zinātne kaut ko ir pasludinājusi par muļķībām. Varam šeit publiski saderēt uz godaprātu – Jūsu un manējo. Es Jūs izaicinu atrast šādu piemēru vai atzīt, ka esat rakstījis aplam.
  Sestkārt, pierādiet apgalvojumu, ka zinātne zemi pasludināja par plakanu esam. Kas bija šī mistiskā “zinātne” un šie mistiskie “zinātnieki”, kas varējā nākt klajā ar šādu apgalvojumu?
  Liecības par sfēriskas zemeslodes idejām mums ir pat no 6.gs.pr.Kr., kamēr par praktiskās zinātnes aizsākumiem uzskatāms 16.-17.gs.
  Lūdzu, parādiet, ka pats spējat vai vēlaties savus apgalvojumus balstīt loģikos argumentos un/vai pierādījumos, nevis esat tirgus tantes līmenis.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.