Aug 052017
 
(Par www.ss.lv/ u.c.)
Tikai kas to izdarīs? Dzīves laikā esmu sastapis ļooooti daudzus amatniekus, kuri ir veikuši būvniecības vai apdares darbus esošajiem un bijušajiem VID darbiniekiem, prokuroriem, tiesnešiem, ministriem, deputātiem utt. Veikuši par tirgus cenām… 

Ierosinu Valsts iestāžu pašattīrīšanos sākt ar augstāko VID amatpersonu personīgo kvalifikāciju parbaudēm – lai nodemonstrē, kā viņi ”pašu spēkiem” tiek galā ar betonēšanu, mūrēšanu, jumiķu, namdaru un galdnieku darbiem, špaktelēšanām, flīzēšanām, grīdas ieklāšanu, santehnikas, apkures un elektriķa darbiem. Nemāk, vai nav pierādījumu, ka darbus ir veikusi firma un par darbiem ir samaksāti nodokļi – cietums! Vienkārši un skaidri – kā pret citiem, tā pret pašiem.

  2 Responses to “Varbūt vispirms jāpiespiež pie sienas paši VID darbinieki?”

  1. Andris Orols

    Un nekādu atrunu, ka čeki un līgumi nav saglabājušies. Nav pierādījumu savam nevainīgumam – vainīgs. Ja kāds uzskata, ka Latvijā pastāv nevainīguma prezumpcija, tad viņš ļoti maldās. De facto – tev ir japierāda savs nevainīgums, nevis kādam ir japierāda tava vaina.

  2. “Veikuši par tirgus cenām … ” laikam neietver to, ka maksāts cash’ā (naļikā – red. piez.). nez vai ir pēc bontona, ka Par†ija par promaucības darbu maksā ubaga grašus un tos pašus cash’ā.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.