Sep 292016
 

Andris Orols   Latvijas Ārlietu ministrija Edgara Rinkēviča personā gatavojas noslēgt Transatlantisko brīvās tirdzniecības līgumu ar ASV, kā būtisku argumentu minot arī 58% iedzīvotāju atbalstu šim projektam (pirmā dzirdēšana!). Brīvā tirdzniecība ietvers tai skaitā arī ASV ražotās ĢMO produkcijas neierobežotu izplatību Eiropā un Latvijas vēl lielāku caurstaigājamas sētas statusa nostiprināšanu.

Esat kādreiz dzīvojuši kopmītnēs? Nu, tādās – bez durvīm, ar kopēju ledusskapi un citām lietām? Kur katrs nāk ar savu kārtību vai nekārtību un katram nospļauties par pārējiem? Tad tie būs bijuši tikai ziediņi! Priekšā mums būs ”jautri” laiki, ja ļausim tam notikt.

Kam tas vajadzīgs? Latvijai? Bet varbūt jeņķi kaut ko prasa pretī par Krievu Lāča biedēšanu ar sarūsējušiem metāllūžņiem?

Attēlu rezultāti vaicājumam “edgars rinkēvičs”

Informācija:

1) Jūlijas Stepaņenko komunikācija  https://www.facebook.com/profile.php?id=100005308365667&fref=hovercard

2) Ārlietu ministrijas atbilde Saeimas deputātiem  http://titania.saeima.lv/LIVS12/saeimalivs_lmp.nsf/0/208F4BBB6FD3F0E9C225803C004CA514?OpenDocument

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.