Nov 092014
 

Andris Orols     Kurš cieš no savstarpējās ”mīlestības” apliecinājumiem starp divām globālām lielvarām – ASV un Krieviju? Vispirms Eiropa. ASV ir tālu un to gandrīz neskar ekonomiskās sankcijas pret Krieviju. ES nemaz netaisās kompensēt zaudējumus Eiropas valstu ražotājiem.  Eiropas valstis turpina būt spēļmantiņas globālo varu rokās. Vismazāk no šīs situācijas cieš ASV.Video:

  One Response to “Fermeri Eiropā izgāž kūtsmēslu kaudzes pie administratīvu ēku namdurvīm”

  1. Andris Orols

    Fermeri visdrīzāk dabūs maksāt par administratīviem pārkāpumiem, kūtsmēslu novākšanu, teritoriju sakārtošanu utt. Bet tas, kā redzam, viņus nebaida. Latvijā cilvēki baidās – ka tik 30-40 eur sodu neuzliek. Plebeju domāšana, diemžēl, plaši izplatīta – maz cilvēku gatavi kaut nedaudz upurēt labākas nākotnes vārdā.
    ASV ir izdevīgi, ka ES, Krievija un Ķīna savā starpā kašķētos un viena otru gremdētu. Tieši tas pats izdevīgi pārējām lielvarām – mazāka konkurence un lielāka globālā ietekme.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.