Feb 242012
 

Latvijas Patērētāju Tiesību Aizsardzības Asociācijas apkopota informācija, kas uzskatāmi parāda, kā tiek īstenots genocīds pret tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir ņēmuši aizņēmumus dažādās kredītiestādēs. Arī tiesas Latvijā neievēro likumus un strādā banku labā. Video:

  No Responses to “Patērētāju un parādnieku tiesības.”

  1. Nezinu ko vēl piebilst var. Es zinu ka tūlīt jūs mani lamāsiet, bet nu zaudēt jau vair man nav ko un tāpēc es pievienojos jaunajam Sergeja Mavrodi veidojumam. Vai tas patiešām darbojas es nezinu vēl un arī cik ilgi tas darbosies es to arī nezinu, bet nu es noriskēšu un tad arī uzzināšu un ja tomēr paveiksies tad tikšu vaļā no parādiem un atgriezīšos Latvijā. Un man ir pie kājas ko par to teiks citi.
    Ja kāds arī grib izmēģināt tad protams visi ir gaidīti varu pateikt to, ka tas nav nelikumīgi un ka cilvēki it kā labi par to atsaucās.
    Varat rakstīt man uz e-pastu es palīdzēšu ar reģistrāciju ja kādam būs interese. pzero@inbox.lv
    Dod vēl arī 20$ dāvanā tikai par to vien ka reģistrējies ja negribi piedalīties tad vari paņemt 20$ un neatgriezties. Nu tas tā.

    • Un protams pirms pievienoties vajag šoreiz patiešām uzmanīgi izlasīt noteikumus lai saprastu kas tas par veidojumu vispār ir, kā es arī izdarīju.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.