Aug 202014
 

Andris Orols    Pagājušajā gadā Latvijas Antiglobālisti publiski sadedzināja ES karogu kā protestu pret EP politiku attiecībā pret mūsu valsti.  Tagad spāņu fermeri protestē pret ES piekopto politiku, kuras rezultātā spāņi zaudē savu preču noieta tirgu. Visdrīzāk ES pietiekošā daudzumā nekompensēs dalībvalstīm to zaudējumus sakarā ar sankcijām pret Krieviju. Galu galā tas būs izdevīgi Krievijai, jo tai būs stimuls visu ražot pašiem. Arī ASV tas ir izdevīgi, jo tiek vājināts viens tās globālais konkurents – Eiropas Savienība. Video:

  One Response to “Spāņu fermeri dedzina ES karogu”

  1. Ražot pašiem?? Kā PSRS laikos? Ziemeļkoreja jau ražo visu sec paši, tik nevar saprast, kādēļ viņi ir iesprūduši 1960. gadā, un pusei nav ko ēst.
    Ko tieši viņi var saražot?? Visi braukās ar žiguļiem, runās ar krievu telefoniem un izmantos Krievu datorus?
    Rublis pēdējos mēnešos ir brutāli nokrities, pārtikas enas viņiem aug. Krievija tiek lēnām izolēta no pārējās pasaules, un visticamāk viņus gaida tāds pats liktenis kā ziemeļkorejai.
    Vienīgais kas krievu ekanomiku tur pie dzīvības ir nafta un gāze. Beisies pieprasījums tam, tad kreivijas ekanomika sabruks

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.