Dec 062013
 

Par to, kā iznīcina un degradē jaunatni Latvijā. Kas to atļauj? Pie varas esošie politiķi. Kāpēc? Lai pelnītu šo politiķu draugi un lai mazinātu konkurenci saviem bērniem darba tirgū.

Mūsu dzīvē ir ļoti daudz simbolu. Šeit jūs redzat to pašu ”visuredzošo” aci, ko izmanto dažas slepenas oranizācijas gadsimtu garumā. Iespējams – sakritība, iespējams – nē…

Spice Gold, a legal herbal drug

  2 Responses to “LEGĀLAIS DŪMS (Dokumentāla īsfilma,EDART.TV)”

 1. Šī legālā zāle grauj ķermeni, to vajag aizliegt. Vajag arī aizliegt nikotīna cigaretes kas rada atkarību.
  Tā vietā jāatļauj dabīgā zāle kas atkarību nerada,- tā pati marihuāna, arī hašišs.
  Kāreiz vakar notika Nila Urlakova rīkots pikets pret legālo zāli – savācās krievu jaunatne, tīrais krievu pasākums, tīrais Urlakova PR pasākums.

  Bet par to vienu aci, Andri, tev gan šiza – ar slimībām nav jāzīmējas

 2. Come on! Ar aizliegšanu diemžēl nekas nebūs līdzēts… Vienriz jau ailiedza čupu ar sintētiskajiem kanabinoīdiem, nu un kas? Parādījās vesels blāķis ar jauniem, bet maisījumu pārdevēji pārgāja no legāla statusa uz puslegālu Un ja arī izdotos sinētiku aizliegt ko tas dotu? Zāle arī ir aizliegta, bet vai tamdēļ to nepīpē? Dabū nelegāli un pīpē tāpat … Pats esmu narkomāns ( zāle/hašiš un viss kas grozās ap to) un pāris gadus kūpināju maisījumus. Runa nav par legāls/nelegāls mazāk/vairāk kaitīgs, bet par to kas darās mūsu galvās un apstākļiem kāpēc mēs to darām.
  Par atkarību.. zāle/ hašiš izraisa atkarību 🙂 pēc sevis zinu. Pēc kāda laika sāk parādīties arī panikas lēkmes, nerunājot par caurumiem atmiņā. Tas pats kas ar sintētiku, tikai drusku vēlāk…
  Pie noteiktiem apstākļiem atkarību var izraisīt da jeb kas – datorspēles, oficiāli atzītās narkotikas, medikamenti, azartspēles u.c., u.t.t
  Kamēr mēs paši nesapratīsim kāpēc mēs to darām, neatradīsim mērķi savai eksistencei vai alternatīvu dzīves stilu /nodarbošanos, , nekas nemainīsies. Jautājums ” saceļās” vai mēs to vispār gribam….
  Par bērniem un pusaudžīem. Senči, mīliet viens otru un savus bērnus. Cieniet savus pusaudžus esiet viņu draugi un un autoritātes. Visi sū*i sākas ģimenē, un tikai otrā vietā ir sabiedrība un tajā notiekošais.
  Brālīši nariki, arī ja jūs tikai pīpējiet, esiet drosmīgi un atdzīstieties sev ka tādi esat un ziniet, ka narkomāns – tas ir uz visiem laikiem, bet tas nenozīmē ka narkotikas ir JĀLIETO. Narkomāns kas vairk neapsitās ir Daudz gudrāks un labāks nekā vienkārš cilvēks kas domā ka apsisties ir “kruti”. Būsim gudri, un lai Dievs mums palīdz!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.