Jan 122014
 

Gandrīz kā čekisti kādreiz – nakts vidū atnāca, savāca un aizveda. Un ko policisti? Policisti – bioroboti neko – ja priekšniecība liks šaut, tad arī šausim…pavēles taču jāpilda! Šādi no ģimenēm bērnus izņem Somijā. Ja tu, latvieti, nepretosies, gatavojies! Tā ir tā pati bāriņtiesa, tikai somu izpildījumā. Daudz līdzīgu liecību saņemts arī no Latvijas. Šī skandāla dēļ Somijas bērnu tiesībsargs atkāpies no amata. (No K.Dimitera d-grām.) Video:

Ja neiesim parakstīties par referend. ieros. pret homoseks. propag. bērniem un jaun.,tad par to vien,ka vecāki būs pareizi orientēti un neatbalstīs bērnudārzā un skolā mācītās perversijas,varēs izņemt bērnus no šādas ģimenes!!!Tas jau notiek tepat aiz robežām! Šeit ir parakstu vākšanas anketa : http://blogs.krustaskola.lv/SMB/Parakstu… , un ko tālāk darīt ar parakstīto anketu : Neskatoties uz to, ka biedrības informatīvajā materiālā ir rakstīts, ka dokumenti jāatstāj pie notāra un ka biedrība pati to paņems 1x mēnesī apbraukājot notārus, mūsu gadījumā dokumentus lika paņemt līdzi un pašiem nodot biedrībai. Kas zina, varbūt tā pat labāk, jo vismaz zinu ka dokuments ir sasniedzis adresātu. http://www.nebruks.lv/?p=1344

”Latvijas Antiglobālistu” programmā ir šie punkti – gan par bāriņtiesu pilnvaru ierobežošanu, gan pederastu publisku aktivitāšu ierobežošanu. Prakse liecina, ka savākt parakstus referendumam ir gandrīz neiespējami, bet var iet pie varas un risināt daudzus jautājumus. Pievienojies! (www.antiglobalisti.lv)

Rīgas bāriņtiesa apmelo vecākus un veic nežēlīgu agresiju pret bērniem

Aivars Krasnogolovs, Arnis Kauķis, Sandra Meldere

Aivars Krasnogolovs, Arnis Kauķis, Sandra Meldere

Rīgas bāriņtiesa (priekšsēdētājs Aivars Krasnogolovs) uz izdomātu „faktu” pamata 2013.gada pavasarī atņēma aizgādības tiesības Aleksejam un Svetlanai, kuri vairākkārtīgi tika atzīti par savu bērnu klašu labākajiem vecākiem un kuru kārtīgumu apliecina daudzi liecinieki (par to pārliecinājos arī pats personīgi, tiekoties ar viņiem). Alekseja un Svetlanas bērni (trīs meitenes: 6, 8 un 11 gadi) tika aizvesti no skolas un tika ievietoti bērnunamā „Marsa gatve” ( http://www.marsagatve.lv/ ; vadītājs – Arnis Kauķis), kur tos regulāri piekauj, terorizē un kur vienai no meitenēm pat ir bijusi salauzta roka. Neviena institūcija uz šiem ārprātīgajiem faktiem nereaģē un bērnu, kuri ģimenē bija mīlēti, pilnīgi nodrošināti, laimīgi un nepazina bēdu, mocības turpinās. Pēc izņemšanas no ģimenes  ļaunprātīgie ierēdņi (Rīgas Bāriņtiesas locekle Sandra Meldere (p.k.290975-11738) un „Marsa gatves” psiholoģe Olga Vlasenko ( Latvijas profesionālo psihologu asociācijas Informācijas koordinators; http://lppapsihologi.lv/lv/reg/102-vlasenkoru )) draudēja bērniem ielikt vecākus cietumā, ja bērni neapstiprinās, ka viņus vecāki esot situši.

Šāda veida apzinātas preteklības no sociālo dienestu un bāriņtiesu puses nav nekas jauns, šāda prakse ir plaši izplatīta Latvijā un valsts institūcijas (pirmkārt Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija un prokuratūra) apzināti piever uz to acis un piesedz tās, ignorējot cietušo sūdzības un formāli uz tām atrakstoties, tomēr šis gadījums ir īpaši cinisks un nekaunīgs, jo vecāki vārda burtiskā nozīmē ir gandrīz ideāli un nevainojami. Lielākai daļai vecāku, kuri krīt par bāriņtiesu juridiski-birokrātiskā terora upuriem tomēr ir kāds, kaut vai neliels trūkums (kas ne mazākā mērā neattaisno patvaļu, bet kas tiek izmantota par sliktu vecākiem) un viņu aizsardzības spējas pret ļaunprātīgu ierēdņu patvaļu ir ierobežotas. Šai gadījumā par ļaunprāšu patvaļas upuri krita nevainojami, cīnīties spējīgi vecāki.

Parasti, pirms publicēt kādus materiālus par bāriņtiesu zvērībām, nākas tērēt gana daudz laika, lai iepazītos ar notikumu apstākļiem, izlasītu, izanalizētu un daļēji pārbaudītu pieejamos lietas dokumentus un ne vienmēr, dažādu iemeslu dēļ, šādus gadījumus var publicēt. Iepazīties ar šādu lietu materiāliem ir gana grūti un darbietilpīgi, jo dokumentu ir daudz, tie nav sistematizēti, cietušie vecāki nespēj skaidri un viegli saprotami izklāstīt notikušo un ir grūti atšķirt, kur dokumentos ir meli, kur tendenciozi sagrozījumi, bet kur kāds patiesības grauds. Šai gadījumā vecāki šo problēmu ir atrisinājuši un paši sagatavoja dokumentus, kur tas viss skaidri, gaiši un jebkuram saprotamā veidā ir aprakstīts. Daļu no šiem materiāliem (iesniegumus policijai par krimināllietas ierosināšanu pret ierēdņiem) publicēju 1:1.

1. Iesniegums „par kriminālprocesa uzsākšanu sakarā ar Rīgas bāriņtiesas lēmuma Nr.1-6/1311 administratīvajā lietā Nr.3-5/212-2013 viltošanu”:
http://www.mediafire.com/download/o5zv8v61363g7h7/Rigas_barintiesas_patvala_Lautas_sudziba_05112013.doc

2. Iesniegums „par kriminālprocesa uzsākšanu sakarā ar Rīgas bāriņtiesas priekšsēdētāja A.Krasnogolova “Paskaidrojumu Nr.BT-13-8792-nd  no 16.07.2013” viltojuma faktu administratīvajā lietā Nr.A420409313”:
http://www.mediafire.com/download/82i13tgv5y8698q/Rigas_barintiesas_patvala_Lautas_sudziba_13112013.doc

Ar šiem dokumentu saturu obligāti vajadzētu iepazīties katram vecākam, katram, kuram ir vai var būt problēmas ar sociālajiem dienestiem un bāriņtiesām un katram, kurš vēlas izprast kādā veidā Latvijā tiek realizēts birokrātiski-juridiskais terors pret ģimenēm un bērniem. Šajos dokumentos vecākiem ir izdevies ļoti uzskatāmi parādīt sociālo dienestu un bāriņtiesu darbības metodes (to ka tieši tā arī notiek zinu pēc vairākiem citiem gadījumiem ar ko esmu iepazinies), saprotami atspēkojot tendenciozitāti, pārspīlējumus, izdomājumus un melus un tādēļ šis ir labs un efektīvs metedoloģisks paraugs, kā pretoties šādai agresijai un kā atmaskot to.

Man ir grūti lasīt šāda tipa dokumentus, jo roka neviļus pēc pistoles sniedzas. Kas gan tie ir par cilvēkiem un vai maz viņus par cilvēkiem var nosaukt?! Kādiem gan morāliem kropļiem ir jābūt, lai šādi izrīkotos ar bērniem?! Zvēri! Lopi! Deģenerāti! Un diemžēl šādi indivīdi Latvijas sociālajos dienestos, bāriņtiesās, psihologu – psihiatru vidū, prokuratūrā, tiesās un politiskajās aprindās (arī starp žurnālistiem) ir gana daudz.  Un viņiem ir dotas ļoti plašas pilnvaras izrēķināties ar cilvēkiem un nav nevienas institūcijas, kas reāli viņus kontrolētu un ierobežotu, pat vairāk, visas institūcijas, kam formāli jākontrolē un jācīnās pret šādām parādībām, piesedz šīs necilvēcības. Neviļus rodas jautājums: Vai tiešām vienīgais veids kā aizsargāt ģimeni un bērnus pret ierēdņu patvaļu šai pērkamo neliešu pseidotiesiskajā valstī ir sākt personiskās asinsatriebības un sabiedriskā kārtā izrēķināties ar šiem personāžiem un tiem, kas viņus piesedz?!

Informācijas aģentūra
/08.01.2014/

  5 Responses to “Šādi no ģimenēm bērnus izņem Somijā! Latvieti, gatavojies!”

 1. Aivars Krasnogolovs, Arnis Kauķis, Sandra Meldere -это уголовные преступники по статье геноцид, похищение нсовершеннолетних…

 2. šitie, trīs, ir sevi tā nodrošinājuši, ka no sabiedrības vairs sevi neslēpj. A kas tad mums? Mēs tagad viņus redzam un pat uzvārdos zinām.

 3. Dīvaini, ka vecāki nemaz nepretojas. Ja katrs vecāks dotu pa purnu, tas ātri beigtos.

 4. Un kāds šādai rīcībai reāli ir iemesls? Es saprastu, ja bērnus dotu prom uz citu ģimeni (aprēķina, naudas pēc…), bet te bērni ielikti vienkārši bērnunamā. Nespēju izskaidrot to, vai arī raksts ir nepilnīgs

 5. Cheap Ray Ban Sunglasses Clubmaster
  First resolve whether you are mailing produced celebration invitation control cards or just handwritten. might also transmit the net celebration invite playing cards, other than all your wedding guests need to have an electronic mail identify. And you might also want to discover whether all the visitor parking area has received and checked out the internets invitation or even otherwise,

  The first planetarium screening machine series took place in 1923 topside of Zeiss delivers creation. The Hayden Planetarium in based in the american public to do with Natural medicine, nyc. i would say the Hayden planetarium runs on a exceptional Zeiss projector that can present our whole world and as a result universe in high definition.

  having said that, to have a wise plane skiing pick out, There are a few things that think about not unlike, the type, measurements, it has the using, repair, moreover appropriate scientific problems that you might head at some forward point. its also wise be aware of the questions to get asked to the seller, moreover the solution to anticipate from your man. everyone located at Buzzle possess written a few female to help you create the best jet snowboard pay for,
  Cheap Ray Ban Folding Wayfarer On Sale
  despite having the chicago market exploding with people, I had been some sort of outcast that did not intergrate. things decided not to case with myself. i did not want to be along with the rest of the sectors as the name indicated. I don be jealous of google and yahoo arrangement. simply because the chief executive in google search software(for the time being), google most commonly aims to redesign its protocol to brew a better user experience to its followers. and quantities of websites and furthermore trillions of bits expertise, how they plainly have a nice few issues with several of the best not up to exceptional online taking undeserved fame,

  if somebody is looking to fake clinic remarks to use as an excuse for some time deficiency beyond work opportunities, they are able to simply just yahoo and bing what whereas in the works a large number of websites formulated from ideas and proper types of mentioned cards. besides that, you’d find advertisements of these loans, for a fee undoubtedly, In different techniques, shapes with great at times from these websites. the explanation for the increase of this kind of company online is because there are lots of folks who acquire this specific repair.
  Cheap Ray Ban Clubmaster Junior
  I trust this fact form to keep at it, for the reason original no matter with regards to the DOW 30 is here a speculative control. personal loan company with america partnership (NYSE/BAC) perhaps even said that could statement profitability by 2009. distinctly this news may well be a sign the cost sector happens to be improve, except presently there continues to be publication of the toxic properties and assets on the total amount documents of numerous banks.

  always post a lot of content deep in a lower a moment. logging excellent subject matter inside a short time can lead to the moderator to remove them. your favorite social bookmarking plan may even exist reset. that a lot of capturing gone wrong across March 21, 1980. of which esteem transpired in about raising comparisons of CBS’s tapped choir, “dallas, often times though, of the second self-esteem was in fact within a much sadder predicament. Ewing in both the first “dallas, tx” Series to cbs along with secnumber ofd “facilities” with TNT, passed away november.

  You can come up the thicker from your ribbon depending on size carrier and the things during. the higher the holder, some bigger ribbon with the opposite way round! possible conception quiet ribbon and bow leave too long, Tendril along the lines of curved tails. you could also select from among the predesigned bows available.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.