Mai 232011
 

Aicinām uz sadarbību Latvijas uzņēmējus. Pie varas esošie metodiski iznīcina mūsu valsti veidojot nelabvēlīgu vidi vietējai uzņēmējdarbībai. Apvienojam spēkus un popularizējam viens otru, pērkam viens otra produkciju un pakalpojumus, veidojam daļēja bartera attiecības, ignorējam iespēju robežās importētos ”investorus” un viņu biznesu. Viens no pirmajiem soļiem varētu būt reklāmas izvietošana mūsu u.c. mājas lapās.

  No Responses to “Aicinām uz sadarbību Latvijas uzņēmējus.”

 1. Andris Orols

  Ir iecerēts tuvākajā laikā veidot šo mājas lapu profesionālāku un pārskatāmāku, paredzot tajā vietu reklāmai. Tas būtu viens no pirmajiem praktiskajiem soļiem pašorganizēšanās kustībā.

 2. Vispirms tos pliknus iznemiet ara un reklama atbilst saturam NOPIETNI.
  Un tas bildes ar seksualam kustibam ari nost.

  • Dainis Grabovskis

   Kurš maksā, tas pasūta mūziku! Šo patiesību vēl neviens nav apgāzis. Ziedosi Andri Latu, plikņi pazudīs! Ar to jau mēs slaveni, ka cepties māka, bet darīt nē!

  • Andris Orols

   Ha, ha, ha… plikņi jau šeit nav izvietoti un seksuālas kustības…? Bet ja nopietni – mēs labprāt izvietotu šeit cita veida reklāmas, kuras konkrētāk atbilstu mūsu kustības ievirzei. Piedāvājiet!

 3. Andris Orols

  Nu re – kāds ir pamanījis arī reklāmu! Tas ir labi!
  Ilgu laiku mums nekā tāda nebija un nolēmām pamēģināt. Tāpēc aicinām Latvijas ražotājus, uzņēmējus – izvietot šeit savas reklāmas, kurās tiktu popularizēti tieši Latvijas ražojumi. Sevišķi ražojumi no vietējām izejvielām!

 4. Avatar

  Ģeniāla doma! Tas tiešām būtu vērtīgi. It sevišķi tas par barteri.

  P.S. Un, manuprāt, satraukumam par “plikņiem” galīgi nav pamata. Lielajam vairumam publikas uz šāda veida reklāmām jau ir iestrādājusies tāda imunitāte, ka tās pat nemana.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.