Jūn 302018
 

Andris Orols   Jau kādu laiku darbojamies kā domubiedru grupa www.tautaslabklajibai.lv/  un aicinām palīgā veidot jaunu politisku spēku, kurš diezgan fundamentāli atšķirtos no esošām politiskām partijām. Mūsu mērķis – reāla Latvijas neatkarības un

suverenitātes iegūšana un, kā norāda pats nosaukums – labklājības nodrošināšana iedzīvotāju absolūtam vairākumam.
Domubiedru grupas kodolu veido dažu sabiedrisku organizāciju biedri. Pirms dažiem gadiem kopā veidojām pretimigrācijas aktivitātes http://stopimigracija.lv/ (pašlaik šī mājaslapa ir neaktīva, daļu no šīm aktivitātēm varat atrast dublējošā mājaslapā http://antiglobalisti.org/  ).
Šajās Saeimas vēlēšanās mēs nepiedalāmies, jo politiskā spēka dibināšanai pagaidām ir pieteikušies vien ap 160 domubiedru no vajadzīgajiem 200+ dibinātājiem  www.tautaslabklajibai.lv/pievienojies/ . Pārsvarā ir pieteikušies ideju un personāliju atbalstītāji, bet pagaidām vēl nav izveidojies intelektuālais kodols, nav izveidojusies organizatoriskā struktūra un nav pieteikušies cilvēki, kuri gribētu un varētu reāli iet politikā.
Dibinot biedrību tās biedri tiek pieradināti pie disciplīnas. Tieši darbojoties kādu laiku kopā arī izkristalizējas varbūtējie līderi, parādās katra dotības un noslieces.Tas nav izdarāms teorētiskā līmenī, to var izdarīt tikai individuālā un kopīgā darbā. Politiskā spēka vadību (menedžmentu) īsteno vismaz 10 cilvēki – valde, ētikas komisija, sekretariāts (īsteno ārējo komunikāciju un iekšējo –  ar organizācijas biedriem), grāmatvedība u.c. Arī lai minimizētu riskus, ka savas kandidatūras deputātu amatiem izvirza tam nenobrieduši vai necienīgi cilvēki, ir vajadzīgs laiks, lai šos cilvēkus iepazītu.
Rīt, svētdien, 1.jūlijā, 9.00 pie Okupācijas muzeja (Rātslaukumā) privātpersonas ir pieteikušas pasākumu Baigā gada beigu atcerei. Sekos gājiens uz Brīvības pieminekli. Pēc pasākuma varam izveidot nelielu sapulci brīvā dabā, kur atrunāt biedrības dibināšanas nianses. Ja mūsu idejas www.tautaslabklajibai.lv/programma/ ir saskanīgas ar jūsējam – nāciet talkā! Saziņai – t: 29152159, Andris.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.