Mai 282011
 

Paldies prezidenta kungam Valdim Zatleram par uzdrīktēšanos. Paldies, par drosmi pieņemot lēmumu atlaist Saeimu. Var būt, tā ir kāda shēma varas saglabāšanai, var būt vienkārši viņā pamodies prezidents – tautas prezidents, to rādīs laiks. Bet, lai arī kā tas nebūtu, paldies viņam.

Dainis Grabovskis

  No Responses to “Paldies par uzdrīkstēšanos.”

 1. Saeima? Zagļu- bars!– nevairāk .To katrs iedzīvotājs juta uz savas ādas.

 2. Zatlers malacis!

 3. Lai izplatítu un izaudzinátu…pilnígu personíbu, nekas nav dárgáks par saceréjumiem viegli uztveramá stilá un manieré, kuri párák neattálina no dzíves un neprasa nenogurstoßu piepúli un iedzil’ináßanos seví, lai tos saprastu; ßádu darbu pétnieks atgriezísies pie páréjiem cilvékiem pilns célu jútu un viedu priekßstatu, kas bús noderígi jebkurá dzíves brídí.
  (Deivids Hjúms)

 4. cerams, ka visa šitā ļembasta rezultātā paņems priekšā arī Godmani.

  • Andris Orols

   Neviens jau tāpat neies un neņems viņu ciet. Ir vienkārši jāuzdrīkstās būt aktīviem tiem nedaudzajiem godprātīgajiem cilvēkiem, kuri vēl strādā attiecīgajās instancēs. Jāveic šo instanču pašattīrīšanās.Tā mašinērija ir jāiešūpo, tāpēc mēs rīkosim akciju 17.jūnijā pie Valsts Drošības Policijas. Vēlāk būs paziņojums.

 5. LAI GODS UN SLAVA VALDIM!!

 6. Andris Orols

  Iespēja būs mainīt notikumu gaitu referendumā jūlijā un vēlēšanās rudenī, bet ja vēlēšanās figurēs atkal tikai šīs 5 politiskās eirooptimistu apvienības, tad būtiski nekas nemainīsies, jo ASV, Brisele un Maskava turpinās komandēt parādi un iznīcināt mūsu valsti.
  Iespējams, Zatleram personīgi šis lēmums patiešām ir prasījis lielu drosmi un uzdrīkstēšanos (tāds neliels personīgs varoņdarbs), bet to jau krietni sen un daudzas reizes iepriekš bija jādara. To bija jādara arī Ulmanim un Freibergai. Ir vairāki jautājumi, kuri, šķiet, ir savstarpēji saistīti šajā gadījumā – Zatlers to izdarīja tikai tagad (tieši pirms vēlēšanām), pieskaņotas KNAB hiperaktivitātes, Zatlera tikšanās ar Obamu (precīzāk – ASV ”diplomātiem”), Vienotības (un sorosiešu) pašreizējās aktivitātes u.c., ko mēs nezinām. Cik lielu lomu šajā spēles epizodē spēlē ASV?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.