Mai 312011
 

Dainis Grabovskis

Meklējam deputātu kandidātus ārkārtas Saeimas vēlēšanām.

Lietu un apstākļu sakritības rezultātā, esam nonākuši pie ārkārtas Saeimas vēlēšanām. Ceru, ka šie vārdi nav tikai tukša skaņa, jo vēl mūs sagaida referendums. Un, kas zin kādus vēl mēslus pār tautas galvām ar masu saziņas līdzekļu starpniecību lies caurkritušie politiķi, lai tikai izgāztu referendumu par 10. Saeimas atlaišanu.

Jau kuro reizi atkārtošu, tauta, esiet modri un nekāpiet uz tā paša grābekļa atkal un atkal. Mani iepriekšējie apgalvojumi ir piepildījušies 100 %. Un proti, iepriekš ievēlētais deputāts nav spējīgs strādāt tautas labā, jo vienīgais ko viņš ir iemācījies un, kas ir ir viņa darba pieredze, ir shēmošana. Shēmošana, kā valsts līdzekļu izlaupīšana.

Lai tas neatkārtotos, mums vajadzīgi jauni, godīgi, neuzpērkami u.t.t. Lūdzu neesiet vienaldzīgi malā stāvētāji. Piedāvājiet savas, savu draugu, radu un paziņu kadidatūras. Piedāvājiet tādus cilvēkus, par kuriem Jūs esat gatavi galvu likt ķīlā, ka tas nebūs kārtējais shēmotājs.

Šis nav aicinājums meklēt mistiskas personālijas, bet gan reālus deputātu kandidātus, reālam darbam Latvijas valsts un iedzīvotāju labā. Atbildības latiņa tiks celta viss augstākajā līmenī. Tikai tāds deputātu kandidāts, kurš gatavs uzņemties reālu atbildību par saviem solījumiem, to apliecinot ar rakstisku zvērestu tauti, tiks iekļauts mūsu deputātu kandidātu sarakstā.

Neesat vienaldzīgi malā stāvētāji, tam šodien nav īstais brīdis. Lūdzu sūtiet savu redzējumu tam, kādiem kritērijiem ir jāatbilst šiem deputātu kandidātiem.

Ar cieņu, Dainis Grabovskis tālr. 26160160, dainisg@inbox.lv

 

Andris Orols

Par iespējamo kandidēšanu.

Mēs esam biedrība un kā tāda nevaram izvirzīt savus kandidātu sarakstus vēlēšanām. Likumdošana to neparedz. Ir divi ceļi kā to īstenot. Viens ir – veidot jaunu politisku partiju, otrs – piedalīties vēlēšanās no kādas jau eksistējošas partijas saraksta, bet obligāti slēdzot līgumus un neko nemainot savos uzskatos un programmā.

Būsim reālisti – kaut ko būtiski mainīt valstī var tikai esot pie varas.

Rakstiet mums, komentējiet, piedāvājiet savus risinājumus! No visu mūsu aktivitātes ir atkarīga mūsu visu nākotne!

 

  No Responses to “Par Saeimas ārkārtas vēlēšanām.”

  1. Tas nav vienīgais veids, vēl var meklēt ievērojamus cilvekus, kas ar politiku nenodarbojas un aicināt viņus kandidēt un atbalstīt, piem bija tāds Vilns Zarīņš filozofs no tautas frontes, es viņu labprāt atblastītu nevis kaimiņmājas tanti. Tad ir tie džeki, kas uztaisīja veja tuneli, uzcēla jaunās paaudzes kokapstrādes rūpnīcu, optiskās škiedras rupnīcu- tos vajag aicināt kandidēt, nevis bankrotējusus biznesmeņusk as paši lien Saeimā.

  2. Dainis Grabovskis

    Es gan būtu skeptisks šādai formulai Biznesmenis = Politiķis!

  3. Andris Orols

    Diemžēl šajās priekšvēlēšanu kampaņās ļoti lielu lomu spēlē nauda. Pat ja kādam būtu ģeniālas idejas – kā Latvijai būt pārtikušai zemei, par viņu neviens nezinās, ja mēdiji viņu daudz un bieži ”nebaros” tautas masām.

  4. Vecie [ jau kuro sasaukumu ] deputāti stingri tur rokās jaunos neļaujot tiem domu brīvību. Domāju,ka visiem ir iespēja JAU ŠOBRĪD iepazīties ar atceltās saeimas deputātu sarakstu un izsvērt par nevēlamo personu . Dažs labs no viņiem pat nesaprot kas un kāpēc viņš tur ir. Nav ko laiku atsēdēt gan bijušajiem [M. ZemļinskS, G. Ulmanis, abi Rubiki,Kravcovs,.un abi t .s. oligarhi] Sarakstu noteikti var papildināt ar vēl veselu rindu neaktīvu,nezināmu,klusējošu.Protams daudzi no viņiem CENTĪSIES atkal iekļut lai kļūtu kaut vai pa palīgiem un “pieregulētu”domās noklīdušos.
    Jāķeras pie darba jau tagad izsverotvisus par un pret .

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.