Jūn 052015
 

Rīgas dome pirmdien, 8.jūnijā, 10.00 lems par pasākumiem, kuri ir pieteikti Vērmanes dārzā 20.jūnijā. Pieaicināti arī biedrību ”Antiglobālisti” un ”Mozaīka” pārstāvji. Antiglobālisti pirmie pieteica savu pasākumu šajā datumā. Tas nozīmē, ka viņiem ir priekšroka veidot savu pasākumu.

Atbilstoši likumam citi pieteicēji var veidot savus pasākumus konkrētā vietā un laikā tikai tad, ja pirmie atsauc savu pieteikumu, jeb arī tad, ja neiebilst, ka pasākumi noris paralēli. Līdz šim Rīgas domes pārstāvji sarakstē ar biedrību ”Antiglobālisti” ir pauduši viedokli, ka nevis ”Mozaīkai” būtu jākomunicē ar Antiglobālistiem un jāmēģina rast kompromisu, bet gan Antiglobālistiem būtu jālūdz atļauja ”Mozaīkai” sava pasākuma veidošanai.

Šāda Rīgas domes pozīcija īsti neatbilst likumam un varētu liecināt vai nu par ”spiedienu no augšas” – lai tiktu atļauts šis praids, kurā piedalīties plāno daudzas augstus amatus ieņemošas citu valstu amatpersonas, vai nu par interešu konfliktu – par iespējamu ietekmīgu ”jautro puišu un meiteņu” daudzumu pašā Rīgas pašvaldībā, kuri atbalsta savus domubiedrus no ”Mozaīkas” un LGBT kustības.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.