Feb 282012
 

Kaspars Dimiters (pareizticīgs dzejnieks un dziesminieks), kopā ar vēl dažiem domubiedriem, šī gada janvārī iesniedza Satversmes tiesā konstitucionālu sūdzību par eksprezidenta V.Zatlera veiktajiem likumu pārkāpumiem atlaižot Saeimu. Satversmes tiesa atbild, ka tautai nav tiesību iesniegt šādu sūdzību!  Vai tiešām pat Satversmes tiesneši ir tiktāl degradējušies, ka ignorē Satversmes 2.pantu, kas nosaka, ka suverēnā vara šai valstī pieder Latvijas tautai?

http://blogs.krustaskola.lv/2012/02/20/zatlera-apversums-nr-2-ar-satversmes-tiesas-un-tautas-atbalstu-legalizets/

Te informācija par mūsu
Konstitucionālo sūdzību

Satversmes tiesa, protams, mūs, sūdzību iesniegušo grupeli, pasūtīja tautai ierādītā aunu aploka virzienā. Jo, kā izrādās, tiesības sūdzēties par Zatlera apvērsumu Nr 2 esot tikai Valsts Prezidentam, Saeimai, ne mazāk kā divdesmit Saeimas deputātiem, Ministru kabinetam un Tieslietu padomei.

Kārlim Ulmanim pārmet, ka viņš varu valstī pārņēma ar antikonstitucionāliem paņēmieniem. Taču arī ex-prezidents V.Zatlers pārkāpa virkni Satversmes pantu, lai īstenotu savu apvērsumu. Šī apvērsuma rezultātā pie varas nonāca viņš pats, atpakaļ tajā ievelkot ar tautas referenduma lēmumu atlaistās Saeimas veco buku lielāko daļu.

To, ka Zatlers izdarījis pārkāpumus pret Satversmi, spējīgs izlasīt arī pamatskolnieks. Arī paskaidrot saprotamā valodā to iespējams pamatskolniekam. Tas, ka to nevēlas pamanīt, atzīt un saprast Satversmes tiesas tiesneši, nozīmē tikai vienu – tie apkalpo neleģitīmi varu valstī pārņēmušo režīmu. Lasīt mōr »

Satv_Tiesas_lemums.jpg Satv_Tiesas_lemums.jpg
267 K   Skatīt   Lejupielādēt

  No Responses to “Satversmes tiesa – ''…tautai nav tiesību sūdzēties…''”

 1. Neizskatās ka likumīgā ceļā šajā valstī vispār varēs kaut ko mainīt. Es vairs miermīlīgai situācijas atrisināšanai gandrīz neticu. Bet tikmēr lielākā daļa cilvēku vēl joprojām neapjēdz kā viņus tin ap pirkstu diemžēl.

  • Andris Orols

   Jā… tu redzi pārkāpumu, pamato to ar vairākiem likumu pantiem, bet tiesneši saka – viss kārtībā! Un vispār – tu nemaz nedrīksti kaut ko iesūdzēt tiesā, jo likums to neparedz…

   • Es jau tieši par to pašu arī runāju. Caur tiesu instancēm cīņa ir bezjēdzīga tā izskatās. Ģenerālprokurors ir bez pautiem tiesneši norijušies korumpanti utt. Ir vēl kāds kurš uzskata ka Latvija ir tiesiska valsts?

 2. Ещё одно доказательство, Латвиийский народ под оккупацией….

 3. Насколько искусно удалось внедрить
  Рабство в мышление обывателей,
  Что фраза “Деньги дают нам свободу”
  “Считается” естественной,
  Вместо понимания, что
  Деньги делают нас рабами

 4. Александр Пушкин

  Свободы сеятель пустынный,
  Я вышел рано, до звезды;
  Рукою чистой и безвинной
  В порабощенные бразды
  Бросал живительное семя –
  Но потерял я только время,
  Благие мысли и труды…

  Паситесь, мирные народы!
  Вас не разбудит чести клич.
  К чему стадам дары свободы?
  Их должно резать или стричь.
  Наследство их из рода в роды
  Ярмо с гремушками да бич.

 5. Обучение в материальном Мире подошло к концу.

  2012 год объявлен годом Бога.

  После декабря 2012 года финансы перестанут быть «руководящей и направляющей» силой.

  Как это будет восприниматься атеистами и людьми, служащими Мамоне (Золотому Тельцу), фактически уже не имеет значения.

  21 декабря 2012-го в день зимнего солнцестояния достигнет своего пика первый (и самый трудный из 3-х) этап Великого Исхода – перехода людей из трехмерного Материального мира войн, проблем и страданий в четырехмерный, на уровень Шестой расы в Мир энергии высоких вибраций – Тонкий (Духовный) Мир Духовного Единства, гармонии и творчества.

  Для людей это будет болезненный переход из Материального плана в Астральный, в четырехмерное, а для некоторых людей и в пятимерное измерение, в Новый высокоразвитый Мир, контактный с параллельными Мирами, где критерием оценки человека будут не материальные интересы, а высокий уровень сознания.

  В Новый Мир высоких вибраций смогут перейти только люди, находящиеся в резонансе с этими вибрациями – стремящиеся к чистоте своих мыслей и поступков.

  Судьба остальных может быть печальной, и не помогут ни высокие должности, ни накопленные капиталы, ни Манифесты.

  Пропуск в Новый Мир – уровень сознания человека.

  Человечество приближается к точке бифуркации, когда Мир разделится на ДО и ПОСЛЕ Перехода – на Прошлое и Будущее.

  Всё, что существует сегодня – это уже Прошлое и не нужно оглядываться назад – оглядываться не на что: с Прошлым расстаемся навсегда.

  http://www.knigaveka.ru/perehod2012

 6. Pārādiet man kaut vienu miermīlīgu revolūciju pasaules vēsturē, kura reāli bija veiksmīga? Kā var cīnīties ar vēzi neiznīcinot tā šunas? Tas pats ar jebkuru slīmību, ir jāiznīcina tās izraisošas bakterijas.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.