Mai 212014
 

Antiglobālisti saņēmuši lūgumu atbalstīt parakstu vākšanu pret homoseksuālisma propagandu bērniem. Mēs atzīstam šīs aktivitātes par labu esam un aicinām tradicionālo ģimenes vērtību piekritējus nenogaidīt līdz pēdējam brīdim, bet parakstīties tūlīt.

Latvijā uzsākta parakstu vākšana par grozījumiem Bērnu tiesību aizsardzības likumā. Biedrība “Sargāsim mūsu bērnus” piedāvā šajā likumā veikt divus papildinājumus:

Pirmais: “Bērnu izglītības un aprūpes iestādēs dzimumaudzināšanai jābūt balstītai uz LR Satversmes 110. pantu. Bērnu izglītības un aprūpes iestādēs viendzimuma personu seksuālo un laulības attiecību popularizēšana un reklāma ir aizliegta.”

Otrais: “Bērnu kā dalībnieku vai skatītāju aizliegts iesaistīt pasākumos, kuru mērķis ir viendzimuma personu seksuālo un laulības attiecību popularizēšana un reklāma.”

Lai tautas iniciatīva iegūtu likuma spēku, tai sava griba jāapliecina vairākos etapos. Pirmais no tiem – ir jāsavāc 30 000 notariāli apstiprinātu parakstu līdz šī gada novembrim. Labās ziņas – ir jau savākti 6 000 parakstu! Tas nozīmē, ka esam uz pareizā ceļa, un mums tikai atlicis savākt atlikušos parakstus.

Tiem, kuri netiek pie notāra darba laikā parakstīties, tiek rīkotas vakara akcijas.
Šonedēļ:
– trešdien, 21. maijā, no plkst. 17.00 līdz 19.00 notāres I.Dobbermanes birojā Dzirnavu ielā 92-7.

Sekojiet līdzi informācijai un uzziniet, kad atkal rīkosim vakara akcijas vai BEZMAKAS parakstīšanos! Lai biedrība ”Sargāsim mūsu bērnus!” varētu noorganizēt apjomīgas bezmaksas parakstu vākšanas akcijas, lūdzam Jūs ziedot, lai tie, kuri nevar atļauties samaksāt notāra nodevu, tomēr varētu atnākt parakstīties!

Biedrība ”Sargāsim mūsu bērnus!”
Reģ. Nr 50008215101
Konts: LV11HABA0551037334052

Kāpēc mums tas jādara tieši tagad?

Tāpēc, ka rīt jau var izrādīties par vēlu. Tuvāko pusotra, divu gadu laikā Latvijas skolās ir mērķis ieviest “toleranto” eiropeisko izglītības sistēmu, legalizēt viendzimuma laulības un atļaut viendzimuma pāriem adoptēt bērnus. Ja barjeru šiem plāniem mēs neuzliksim šodien, rīt mūsu zaudējumi būs neatgriezeniski.

Parakstu vākšanas vietās mēs esam nolēmuši ataicināt Eiropas Parlamenta deputātu kandidātus, lai viņi varētu parakstīties par mūsu referendumu, pirms notiks vēlēšanas.
Vēlētājiem tā būs lieliska iespēja pārliecināties, kuri no kandidātiem patiešām atbalsta tradicionālās ģimenes vērtības un aizstāvēs tās, kad iekļūs Eiropas Parlamentā.

Kā parakstīties?

• Jūsu parakstu var apliecināt ikviens Latvijas notārs. Latvijas notāru mājas lapā atrodams pilns notāru saraksts ar to adresēm un darbalaiku.
• Ierodoties pie notāra, Jums jāņem līdzi pase un trīs Eiro – tā ir paraksta apliecināšanas cena.
• Jums jāzina, par ko Jūs parakstāties un tas jāpaziņo notāram. Jūs parakstāties par Grozījumu veikšanu bērnu tiesību aizsardzības likumā.
• Lapu ar notāra apliecināto Jūsu parakstu ir jāatstāj pie notāra. Parakstu vākšanas organizatori visas šīs lapas savāks centralizētā veidā. Ja kāda iemesla dēļ Jūs šo lapu tomēr būsiet paņēmis līdzi, tādā gadījumā Jums tā jānosūta uz adresi: “Sargāsim mūsu bērnus”, a.k. 70. LV-1010, Rīga.
• Parakstu vākšanā drīkst piedalīties tikai pilngadību sasnieguši Latvijas pilsoņi.

Oficiālu informāciju par parakstu vākšanu varat iegūt Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.