Jūl 042017
 

Andris Orols     Vēl viens solis tuvāk totālai kontrolei un bezskaidras naudas sabiedrībai, kad valsts iedzīvotāji taps padarīti par paklausīgiem vergiem. Bankām no 2018.gada 1.janvāra būs jāsniedz ziņas par klientiem, kuru apgrozījums gadā pārsniegs 15 tūkstošus eiro – http://www.delfi.lv/bizness/budzets_un_nodokli/bankam-bus-jasniedz-zinas-vid-par-kontiem-kuros-apgroza-vairak-par-15-tukstosiem-eiro.d?id=49009659

Valsts Ieņēmumu Dienests (VID) cenšas radīt policejisku valsti un jau gadiem ilgi cenšas iegūt tiešu un nepastarpinātu pieeju pie visiem personu datiem, kas saistīti ar naudas darījumiem, tai skaitā pieeju darījumiem ar atlaižu un klientu kartēm. VID vēlas zināt pilnīgi visu par visiem – kā un cik katrs no mums pelna, kā arī cik un kā katrs no mums savu naudu tērē.

Atgādināšu, ka nauda ir konkrētā cilvēka īpašums un iespēja norēķināties anonīmi ir viena no cilvēka tiesībām uz brīvību un privāto dzīvi.

 

  One Response to “Totālā kontrole pastiprinās – bankām būs jāsniedz VID ziņas par klientiem”

  1. Bet kur godmanid ar repşi iztěrěja to ko maniem vecākiem izzaga ar 200 dalot? Bet ja es tā izdarīs es būs noziedznieks bet viñi godājami cilvēki.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.