Mar 012014
 

Andris Orols   Daudzu gadu garumā viens otrs labticīgs Latvijas iedzīvotājs uzskatīja, ka militāri draudi no Krievijas puses ir mīts. Situācija Ukrainā tomēr parāda, ka tā tas nav. Līdzīgi, kā Ukrainā, arī Latvijā un citās valstīs ir pierobežas apgabali, kuros ir liels krievvalodīgu iedzīvotāju īpatsvars. Vai aizbildinoties ar vēlmi aizsargāt savus tautiešus no iedomāta ienaidnieka ir attaisnojams iebrukums citas valsts teritorijā?

Līdzīgi, kā Latvijā, arī Ukrainā vienas aprindas valsti noved finansiālā atkarībā, bet citas draud ar fizisku spēku. Notiek divu ”milžu” cīņas par svešu teritoriju, jeb teātris, kurā tiek tēlots ”labais” un ”sliktais” puisis? Lielvaras cenšas radīt situāciju, lai mazākas un vājākas valstis iekļaujas vienas vai otras komandas sastāvā. Ņeatkarīgu un suverēnu valstu pastāvēšana šīm lielvarām nav izdevīga. Kāda ir Latvijas Antiglobālistu pozīcija šajā jautājumā? To katrs var apskatīties AG programmā –

http://antiglobalisti.org/programma/

Raksts tapis pamatojoties uz   http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/499566-putins_ludz_parlamenta_atlauju_okupet_ukrainu

  9 Responses to “Ukraina lielvaru spīlēs. Tikai Ukraina?”

 1. Ē, tad ienaidnieks īsts vai iedomāts? Bildītē it kā īsti personāži. Antiglobālisti par parastiem antiputiem kļūst?

  • Andris Orols

   Andri, ja es zinātu konkrēti globālās aizkulišu spēles, tad konkrēti arī uzrakstītu. Sevišķi, ja man uz galda būtu mūsdienu Molotova-Ribentropa līgumi – varētu pat tos citēt!
   Runa ir par to, ka mazās valstīs rada situāciju, lai tās iedzīvotāji sāk spēlēt kādā no ”lielo” komandām. Lietuvieši pēdējā karā neesot gājuši ne Krievijas, ne Vācijas armijās.

   • Vai man tikai liekas, ka teksts ir precizēts? Izskatās labāk 🙂

    Lai tankiem nebūtu iemesla/iegansta, pašiem nevajag būt tādiem… hm… miermīlīgiem… bļin… ar degpudelēm rokās! Tauta nevar tos mētātājus aiz rokām noķert, bet tādēļ tautai ir jāiet prom no tādām vietām, kur fanātiķu vai idiotu vai algotņu bars, lai profesionāļi var padarīt savu darbu.

    Kā var gadīties krievu tanki Rīgā? Elementāri! Nacionālisti “miermīlīgi” ieņem Rīgas domi, pēc tam “miermīlīgi” dodas uz Daugavpili… Tieši tā man izskatās atkal uzpeldējušais krievu skolu jautājums.

    Un, protams, lielajiem pasaule ir smilšu kaste, kur par spainīšiem un lāpstiņām strīdēties, citu smilšu pilis sabradāt.

 2. Avatar

  Vai tas ir normāli nacistus slavināt par varoņiem?
  Jā, programma jums ir visvarenākais gabals ko pēdēja laikā nācies lasīt. Žēl tik nevienu mērķi tur neatradu. Ā nē viens sākuma ir neaktarība, suverēna vara… Tikai ko tas nozīmē, kā tas dzīvē izskatās, kādi parametri lai varam izmērīt – vai maz paši to saprotat?
  Mērķis tas ir rezultāts, jūs aprakstāt darbības, to sekas var stipri atšķirties no sakumā iedomājamā mērķa.
  Atjaunosiet latu? paši zīmēsiet vai arī vācieši klanoties jums savās kaltuvēs to atjaunos?
  Zemi un mežu atņemsiet ārzemniekiem vai? un kādas tam būs sekas esat padomājuši?
  Tā programma drīzāk izklausās pēc konspirāciju teoriju apkopojuma ar mērķi “aizķert” šo teoriju fanus.
  Vietējā nauda? ar to par gāzi maksāsiet vai par starptautiskiem paradiem norēķinasieties?
  Valsts parādus atdod konkretas personas? bet tās personas ir tautas ievēlētas. par jums sākuma pasmiesies, tad mēdijos paziņos par ekstrēmistiem, tad nosūtīs dažas specvienības, tad hāgā piespriedīs mūža ieslodzījumu kā piemeru pārējiem.
  īsāk sakot amatieri nacistu slavinātāji.

  Labi jā saprotu ka te uzreiz kāds sāks bļaut ko kritizē bet pats neko nedari, vēl kāds cits sev ierasti mani nosauks par garīgo kropli. Tomēr vajag domāt ar galvu. Jūsu izgāšanās deskreditēs labas ieceres nakotnē. Kautgan ko tur, kvoruma savākšana dibināsanas sapūlcē jau būs jūsu panākumu virsotne

  • Andris Orols

   Partijas dibināšanas un darbības mērķi ir daudzi. Tie būs norādīti statūtos un paplašinātajā programmā, kura tiks formulēta kaut kad vēlāk.

 3. “Līdzīgi, kā Latvijā, arī Ukrainā vienas aprindas valsti noved finansiālā atkarībā, bet citas draud ar fizisku spēku”.
  Kas tieši domāts ar vārdu “aprindas”?
  Konkrēti un skaidri- kuras tieši “aprindas” un kā noveda valsti atkarībā?

  • Andris Orols

   Ieviņ, ja gribi zināt konkrētus uzvārdus, būs vien pašai tas jāpēta. Mani tas uz doto brīdi neinteresē.

 4. Avatar

  Ukrainas valsts likvidācija: kā tas notikās

  http://www.youtube.com/watch?v=ExY4x19V3oI

 5. Avatar

  Politika tā ir pārvalde. Jebkura pārvaldes procesa sākumā ir jānosaka mērķi un tikai tad tiek noteiktas darbības mērķu sasniegšanai. Mainoties situācijai var mainīties nepieciešamās darbības merķu sasniegšanai. Situācija mainās nemitīgi, tāda ir dzīve + to veicina nemitīgi cīņa starp dažādām “interešu grupām”. īsāk sakot izklausās pēc tumšas bildes.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.