Dec 192013
 

Aviācijas noslēpumi. Aviācijas mehāniķis pārbaudot lidmašīnas rezervuārus un saistītās komunikācijas atrod sistēmas, kuras nav atrodamas lidmašīnas tehniskajā dokumentācijā. Par pārlieku ziņkārību viņš tiek atlaists no darba. Tiek fiksētas arī viņa intereses internetā.

Video blogera stāstījuma stils ir paša blogera gaumes lieta, bet informācija ir interesanta. Video ir vēl neliels sižets par ļoti atšķirīgām bērnu naudām u.c. dažādos Krievijas reģionos. Atšķirība ir līdzīga kā ES dalībvalstīs. Rodas jautājums – kas un kāpēc to tā ir noteicis un kāds ir šādas politikas mērķis? Video (krievu val.):

  5 Responses to “Aviācijas mehāniķa stāsts par nezināmiem rezervuāriem lidmašīnās”

  1. rezervuaari imitee pasazieru paarvietosanos un ir ir atrodami boeing maajas lapaa. nosleepums atrisinaats.

  2. Viss par rezervuāriem lidmašīnās, kur viņi lej savu ķīmiju: https://www.metabunk.org/threads/debunked-chemtrail-plane-interior-ballast-barrels.661/page-5
    Ja redzi aizdomīgu lidmašīnu, šet var noskaidrot reisu:
    http://www.wolframalpha.com/input/?i=flights+overhead

  3. Lūdzu, te vesella kaudze ar slepenām cisternām un rezervuāriem, kuros pilda slepeno nanotehnoloģiju indi vai kādu citu ķīmiju.
    https://www.metabunk.org/threads/debunked-chemtrail-plane-interior-ballast-barrels.661/

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.