Mar 292014
 

Andris Orols    Izņemot foto un video materiālus Latvijas Antiglobālistu un dažu entuziastu rīcībā (uz doto brīdi) nav pietiekošu lietisko pierādījumu eksperimentiem ģeoinženierijas nozarē Latvijā. Valsts institūciju atbildes uz iesniegumiem līdz šim ir bijušas izvairīgas un nekonkrētas. Ja šādas darbības pastāv un ir klasificētas kā valsts noslēpumi, tad savādāka reakcija no valsts iestādēm, protams, arī nav sagaidāma. Temats jebkurā gadījumā ir ļoti interesants, jo bieži pie mūsu debesīm var redzēt lidmašīnas, kuras vienlaicīgi lido aptuveni vienādos augstumos, bet aiz vienām lidmašīnām paliek šādas redzamas ”pēdas”, bet aiz citām nē.

Vieni otri saka, ka šādu materiālu publicēšana piešķir nenopietnības noskaņu Antiglobālistu visnotaļ nopietnām darbībām. Tieši otrādi – Antiglobālisti neapgalvo, ka šādi ģeoinženierijas ekperimenti notiek arī Latvijā, bet gan pieļauj šādu varbūtību.  Šādu varbūtību pieļaušana liecina nevis par aklu ticību jelkam, ko tik var atrast netā un youtube, bet gan par atvērtu un elastīgu prātu. Daži no kritizētājiem uzskata, ka jebkura ārzemju informācija krievu valodā ir Kremļa propaganda, lai speciāli apmuļķotu nabaga apbižotos un daudzcietušos latviešus. Nav problēmu – šeit ir informācija arī citā svešvalodā un materiālu ir sagatavojuši citām (rietumu) valstīm piederīgie.

This is one of those videos that is a shock to the system. Hats off to Dane Wigington for the amazing presentation. Check him out on Facebook here: Please visit the site for more info, these guys know what they are talking about: Dane Wigington presents hard data which reveals what these catastrophic programs have done to our planet to date and what they will do if they are allowed to continue. Please take the time to watch this video, follow up with some investigation of your own on our site — http://www.geoengineeringwatch.org, and share this information far and wide.

  8 Responses to “Geoengineering And The Collapse Of Earth 2014 – THIS MUST BE SHARED!”

 1. Nokāpiet uz zemes un palūkojieties uz automašīnām ar iedarbinātu motoru.
  Pie zemām temperatūrām visai bieži redzami kondensējušies ūdens tvaiki. Ja izpūtējs nav uzsilis līdz 100 grādiem no tā izlīst kondensāts. Tas pats ar izelpu – uz auksta stikla vai cita materiāla parādās kondensāts.
  Džeroms ir devis labu padomu – nejaucaties lietās par kurām jums nav sajēgas.
  Derētu padomāt loģiski – kā tas eksperimentētājs, kurš grib nogalēt jauno politisko Goliātu, pasargā sevi un tuviniekus.

  • Andris Orols

   Gunār, to elpu uz auksta stikla esmu pūtis jau bērnībā. Labāk pamēģini paplašināt sava prāta robežas un savākt informāciju par lidmašīnām, to aprīkojumu utt. Nesanāks? Neviens nelaidīs ne tuvu viņām? Kāpēc?

   • Lūdzu izskaidrojiet kā tas eksperimentētājs, kurš grib nogalēt jauno politisko Goliātu, pasargā sevi un tuviniekus.
    Cik daudz “vielas” ir jāizsmidzina lai zemes virsmu sasniegtu izmērāma koncentrācija?
    Zināms, ka koncentrācija attālinoties samazinās kvadrātiskā proporcijā.
    Kondensāta joslas veidojas ja lidmašina lido vismaz 10 000 – 12 000 m augstumā.
    Aiz katras automašinas arī veidojas kondensāta josla ja darbojas dzinējs.

    • Andris Orols

     Gunār, personīgi es neesmu speciālists šajā nozarē, tāpēc detalizēti izskaidrot katru epizodi nudien nevarēšu.
     Runa ir par citu – kaut kas kaut kur notiek, bet īsti nav zināms kas un kāpēc. Tāpēc no Antiglobālistu puses tas ir mēģinājums izprast notiekošo. Ja rūpīgāk izlasīsi šo īso rakstu, tad ieraudzīsi, ka šeit neviens neko neapgalvo, bet gan saka, ka šī ir interesanta tēma pētniecībai.
     Hipotēžu izvirzīšana jebkurā pētniecības nozarē ir normāla prakse. Zinātnē kā tādā nav un nekad nav bijis vienīgā 100% pareizā viedokļa par kaut ko. Tu gribi apgalvot pretējo? Ka viss par visu sen jau ir zināms?

  • Cik ilgi izplūdes gāzes, izelpa, tējkannas tvaiki paliek redzami? Lidmašīnas lidojuma agstumā 9-11 km kondensāts veidojas, sasalsts un atkal iztvaiko, jo tur ir ne tikai zema temperatūra, bet arī ļoti zems spiediens. Vārīšanās t, rasas punkts, sasalšanas t ir atkarīga no spiediena.

   Gunār, ja tā ir tik dabiska parādība, kādēļ laika ziņās to ignorē? Mēs redzam, ka lidmašīnu “dabiskās sliedes” veido mākoņus, bet tie, kas stāsta par skaidrs, mazliet mākoņais, mākoņais, apmācies to nepamana?

   Gunār, tavs noligums ir dabiska aizsargreakcija. Pēti, lai savu attieksmi vari balstīt uz zināšanām. Zemeslodes inženierēšana ir darba kārtībā!

   Potential climate engineering effectiveness and side effects during a high carbon dioxide-emission scenario

   http://www.nature.com/ncomms/2014/140225/ncomms4304/full/ncomms4304.html

 2. Redzu te veselu lērumu interneta vietņu, kuru darbību skeptiķu aprindās nereti dēvē par melīgu. Neskatoties uz to, ka šo vietņu sniegtā informācija sen jau pierādīta kā nepatiesa, tās turpina izplatīt sagrozītus faktus un realitāei neatbilstošus apglvojumus. Runājot par informāciu svešvalodā, pielieciet klāt jebkurai vietnei vai tās paustajam galā vārdu “debunk”. Elastīgus prātus un daudz “varbūtību” mums visiem!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.