Nov 092013
 

11. novembrī UNIKĀLS KURSS, KĀ DABĪGĀ CEĻĀ ATJAUNOT REDZI. Vadītājs – Vladimirs Ždanovs, profesors, starptautiskās psihoanalītiķu asociācijas prezidents.

Tuvredzības, tālredzības, šķielēšanas un astigmātisma galvenā problēma – traucēta acu muskuļu darbība (tie pavisam ir seši). No tā izriet, ka praktiski jebkurš cilvēks var pilnībā atjaunot redzi ar acu vingrinājumu palīdzību. Vingrinājumi ir vienkārši, bet patiešām efektīvi.
Redzes atjaunošanas kurss, kuru piedāvā Vladimirs Ždanovs, balstīts uz amerikāņu oftalmologa U.G.Beitsa izstrādēm. Ārsts Beits uzskatīja, ka ziemeļamerikas indiāņu fenomenālā asredzība nav ģenētiska īpatnība, bet izstrādāta agrā jaunībā, ar vienkāršu vingrinājumu palīdzību. Viņš saprata šo vingrinājumu būtību, kā profesors-oftalmologs izpētīja tos un izstrādāja savu metodi. Iegūtās sistēmas efektivitāti ir pierādījis pats Beits, kā arī viņa daudzie sekotāji un skolēni.
Kursā tiks pielietotas arī G.A.Šičko – pazīstama filozofa, psihologa, bioloģijas zinātņu kandidāta korektīvās metodes, kā arī profesora Ždanova personīgās iestrādes.
PASNIEDZĒJS Vladimirs Georgevičš Ždanovs (Krievija, Novosibirska) – Krievijas sabiedriskais darbinieks, Savienības “Cīņa par tautas atturību” priekšsēdētājs, popularizē nemedicīnisko metodi, kā atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem (alkohola lietošana, smēķēšana), kā arī metodi, kā dabīgā ceļā ( tātad nemedicīniski) atjaunot redzi (briļļu nēsāšanu V.G.Ždanovs tāpat pieskaita pie kaitīgajiem ieradumiem).
Ja Jums ir problēmas ar redzi, tas nenozīmē, ka Jums ar to būtu jāsamierinās un jānēsā brilles. Jā, brilles Jums palīdzēs šodien, bet ar laiku redze tikai pasliktināsies. Problēma ir apstāklī, ka redze ir atkarīga no acs-kustīgajiem muskuļiem (gareniem, šķērseniskiem). Kad Jūs uzliekat brilles, Jūsu acu muskuļi pārstāj darboties.
Ievadlekcija notiks 11.novembrī plkst.18.00, adrese: Skolas iela 6, Rīga
CENA: ziedojumi
Pamatkurss: no 12 līdz 17.novembrī plkst.18.00, adrese: Rīga, Elizabetes iela 45/47, semināru zāle. 
PIERAKSTĪŠANĀS pa telefonu 22038168

http://raduga2005.lv/programs2/269/

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.