Okt 122014
 

Andris Orols   ASV profesors  Cyril Broderick uzskata, ka Ebolas vīrusu slepenās laboratorijās ir izveidojis ASV Aizsardzības departaments un rietumu farmaceitiskās kompānijas. Pastāv aizdomas, ka vīrusa izplatības mērķis Āfrikā ir cilvēku pārapdzīvotības samazināšana un kontrole pār Āfrikas resursiem. Ko dara Latvijas karavīri tur – Āfrikā? Palīdz epidēmijas izplatībai vai tās likvidācijai? http://www.washingtonpost.com/news/morning-mix/wp/2014/09/26/an-american-professor-is-telling-liberians-that-the-u-s-manufactured-ebola-outbreak/?tid=hp_mm

  7 Responses to “”The Washington Post” – Ebolas vīrusu ir izveidojis ASV aizsardzības departaments un rietumeiropas farmaceitiskās kompānijas?”

 1. Kungi, kāpēc melojam? WP raksts ir diametrāli pretējs Jūsu virstakstam – tas asi kritizē šito sazvērestības marazmu izplatīšanu. Problēmas ar angļu valodu?

  • Andris Orols

   …Liberian newspaper, the Daily Observer, has published an article by a Liberian-born faculty member of a U.S. university implying the epidemic is the result of bioterrorism experiments conducted by the United States Department of Defense, among others… u.c.
   Kaut gan perfekti nepārvaldu angļu valodu, Libērijas laikrakstā paustais viedoklis ir izteikts diezgan nepārprotami. Personiski es vairāk sliecos piekrist šim viedoklim. Gurķis Ābols, protams, var piekrist citam. Daudzām tā saucamajām sazvērestības teorijām ir daudz loģiskāks izskaidrojums nekā vienai otrai versijai, kuru pauž kāds oficiāls valdības rupors (medijs).

   • Tad arī virsrakstu derētu “Libērijas laikraksts, par kuru neviens ne ko nav dzirdējis: Ebolas vīrusu ir izveidojis FIB/CIP/Ļauni ārsti.”. Savukārt tekošais virsraksts liek noprast, ka The Washington Post izplata sazvērestības teoriju, kas pilnībā neatbilst patiesībai, jo, kā jau minēju, – ir diametrāli pretēji – teoriju izplatīšana linkotajā rakstā tiek asi kritizēta. Vai arī varētu izmantot paša WP virsrakstu “Amerikāņu profesors stāsta Libēriešiem, ka Ebolas vīrusu ir izgatavojis Aizsardzības departaments”.

    Vēl varētu pieminēt par LV karavīru darbību Āfrikā – tie atrodas CĀR, kur Ebolas vīruss šogad nav konstatēts. Tā kā viņu piesaukšana šajā kontekstā ir totāls nonsenss.

    • Andris Orols

     Cienītais kungs, ja neesat pamanījis, tad gan virsraksts, gan pēdējais teikums šajā īsajā rakstā ir veidots jautājuma, nevis apgalvojuma formā. Tieši tāpēc šo teikumu beigās ir jautājumu zīme.
     ”Cilvēks parastais” jebkurā pasaules valstī ir ļoti ierobežots ar objektīvas informācijas pieejamību, kuru cenšas kontrolēt pie varas esošie politiskie spēki ar tiem daļēji pakļautajiem specdienestiem. Daļēji pakļautiem – jo šie specdienesti (piem. SAB Latvijā) lemj par pielaidi šai informācijai.

 2. Cienītais autor – pat jūsu jautājuma zīme ir nevietā. WP nejautā vai Ebolas vīruss ir makslīgi veidots. Īstenībā WP raksts ir iztekts samērā stingrā apgalvojumā, ka ka sazvērestības teorija ir nepārbaudāma, nepatiesa un zināmā mērā pat bīstama, jo liek vīrusa upuriem šaubīties par ārstu patiesajiem mērķiem (kuri ir glābt cilvēkus un ierobežot slimības izplatīšanos, ja kāds nav pamanījis).
  Šajā konkrētajā gadījumā jautājuma zīme ir lietota kā samērā lēts dzeltenās preses triks, kas ļauj izplatīt praktiski jebkādas mūļkības it kā aizbildinoties ar to, ka tiek uzdots vienkāršs jautājums.
  Secinājums – vārdu “The Washington Post” lietošana virsrakstā joprojām ir ļoti maldinoša.

  • Andris Orols

   Es arī šaubos. Par to, ka vīruss ir pēkšņi radies ”no nekā”. Ļoti dīvaina ir arī situācija, ka citās Āfrikas, Āzijas valstīs rodas lokālie konflikti, bet samierināt karojošos nāk bijušās kolonētājvalstis. Es vairāk sliecos domāt, ka tā ir cita kolonizācijas forma.

 3. Вот как Нана Кваме описал происходящее в его родной стране: “Люди Западного мира должны знать, что происходит здесь, в Западной Африке. Все, что вам говорят – ложь!!! “Эбола” как вирус НЕ существует и НЕ распространяется. “Красный крест” привез это заболевание в четыре конкретные страны по четырем конкретным причинам, и жертвами этой болезни становятся только те, кто получал медицинскую помощь или инъекции в “Красном кресте”. Вот почему либерийцы и нигерийцы начали выгонять “Красный крест” из своих стран и распространять правдивую информацию в новостях”.
  Причина 3: Помимо нигерийской нефти и алмазного экспорта из Сьерра Леоне, войска необходимы для принуждения к вакцинации (прививании вируса Эбола) той части населения Африки, которая достаточно осведомлена, чтобы стараться избегать вакцинации. 3000 солдат посланы с целью обеспечения принудительной вакцинации, которая необходима для распространения “отравы”. Чем больше информации касающейся лжи и манипуляций США появляется в новостях, как например в Либерии, тем больше африканцев отказываются от услуг “Красного креста”. Войска заставят этих людей пройти вакцинацию и обеспечат убедительную картину “пандемии Эболы”. Также войска защитят “Красный крест” от жителей Либерии и Нигерии, которые справедливо пытаются выкинуть их из своих стран.
  http://digitall-angell.livejournal.com/426792.html

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.