Okt 062016
 

Normunds Vīrs    Mūsu laikā daudziem cilvēkiem zudusi ticība elementāram ikdienišķam godīgumam. Arī mana ticība šai cilvēku īpašībai bija stipri vien cietusi un līdzko pazaudēju nelielo plecu somu ar naudu un visiem dokumentiem ieskaitot pasi, tiesības, auto tehnisko pasi nolēmu, ka tos vairs neredzēšu. Pēc pāris dienām godīgi cilvēki man to visu atdeva. Neminot konkrētus personāžus, tie bija SIA “Attēls” darbinieki.

Paldies viņiem un šis gadījums vēlreiz apliecināja, ka godaprāts latviešiem nav svešs un vairoja manu pārliecību, ka arī politikā, kas ir viena no mūsu dzīves virzītājām pareizākā vai mazāk pareizā gultnē, aizvien vairāk parādīsies godprātīgi cilvēki. Aicinu visus, kuri arī sevi uzskata par godprātīgiem kopā veidot jaunu politisku spēku “Stop Imigrācijai”

Var saukties par zaļajiem un zemniekiem un “dzīvot zaļi”, ko pierāda 150 000 000, Latvijas zemniekiem,  Dūklavam piesolītais”kukulis”no Eiropas Savienības “komisāra” lauksaimniecības lietās, lai latvieši ražotu mazāk piena. Var saukties par “vienotību” un šķelt, par NA un pieņemt prettautiskus likumus un lēmumus.

Mēs savā nosaukumā neliekuļojam,  jo patiesi domājam, ka masu imigrācija ir nāvējoša nacionālām valstīm, to kultūras un mentalitātes suverenitātei un ari saimnieciskajai neatkarībai. Ja mūsu zemē izdomātu apmesties katrs tūkstošais ķīnietis un tūkstošais Indijas iedzīvotājs, mēs jau kļūtu mazākumā savā valstī. Bet paātrinātās globalizācijas autori piedāvā daudzas valstis – pretendentus uz masveida imigrāciju.

Jau tā mūsu salīdzinoši mazskaitlīgā tauta pārdzīvojusi, citu uzrīkotus divus Pasaules karus, daudzkārtējas okupācijas un represijas.  Mani neiejūsmo un vismaz nemierina, daudzkārt citētā doma, ka citas tautas cietušas vairāk. Neredzu, ka tādēļ latviešiem būtu jāsaraujas vēl mazākiem savā zemītē.

Esmu nesis sarkanbaltsarkano karogu divreiz, kad vēl “nedrīkstēja”, piedalījies Čakstes pieminekļa talkā, par kuru tika ierosināta krimināllieta PSRS laikā un Kultūras fonda augstās funkcionāres Ināra Ņefēdova un Ramona Umblija, paguva trīsreiz mainīt savu nostāju pret šo talku. Sākumā it kā atbalstīja, tad uzrakstīja, lai atbrīvo Kultūras fondu no līdzskrējējiem, un kad lietu izbeidza, uzmetās par galvenajiem organizētājiem un iedvesmotājiem.

normunds

Visu mūžu godprātīgi daru savu darbu, kā vairums mūsu pilsoņu no kuriem lielākai daļai tāpat kā man nespīd pārtikušas vecumdienas. Tas netraucē Latvija tiesai piešķirt, daudzcietušās Karginu ģimenes atvasei 15 miljonus eiro, kaut gan valstij hroniski pietrūkst  naudas dažādām vajadzībām – algām, pensijām, subsidētām zālēm un t.t….   Nedomāju, ka tā ir normāla situācija un gribu to mainīt. Tāpēc eju un ” lienu iekšā politikā”ar galvu, jo negribu, lai politika pārsteidz mani no otras puses. Mēs gaidām nevis pasīvus vērotājus, bet pilntiesīgus dalībniekus.  Nāciet!  Iesakiet!  Kopā augsim.

Detalizētāka informācija lapā –  www.stopimigracija.lv/

  One Response to “Ticība labajam cilvēkos.”

  1. Andris Orols

    Latvijā pilnīgi noteikti ir daudz godprātīgu un arī kompetentu cilvēku, bet viņu katastrofāli pietrūkst sabiedriskajos procesos.Pirms dažiem gadiem (jautājumā, ka politiķi migrē no vienas partijas uz otru) TV intervijā kāds no ilggadīgajiem deputātiem teica patiesus vārdus – Latvijā politiķu ir, cik ir, jo jauni nenāk klāt.
    Gribam pārmaiņas? Gribam citu politiku? No gribēšanas vien nekas nemainīsies – ir jābūt konkrētām darbībām. Politikā ir jānāk jauniem cilvēkiem, kas tur nav bijuši – tikai tad varam cerēt uz pārmaiņām.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.