Nov 022017
 

Andris Orols    Latvijas politiķi konsekventi ved gan valsti, gan iedzīvotājus topošajā globālajā elektroniskajā koncentrācijas nometnē, kura interesentiem sen jau pazīstama ar nosaukumu ”Jaunā Pasaules Kārtība” (“New world Order”). ”…Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) izstrādājusi normatīvo aktu grozījumus, kuri paredz, ka no 2022.gada elektroniskās identifikācijas kartes (eID) būs obligāts

identifikācijas dokuments visiem valsts iedzīvotājiem, kuri sasnieguši 15 gadu vecumu…” www.tvnet.lv/zinas/latvija…  Eiropa uzspiež un Latvijas kangari izpilda palēkdamies un rokas bučodami… (Starp citu, VARAM ir zem ”Nacionālās Apvienības” – to vada šīs partijas ministrs. Jūs vēl saskatat būtiskas atšķirības starp pašlaik Saeimā esošām partijām?)
Atgādinu, ka sākotnēji pase bija obligāts personu apliecinošs dokuments, bet ID karte sekundārs (dublējošs, neobligāts). Tagad viss būs otrādi.
Neinformēts lasītājs var būt izbrīnīts – kas tur tāds sevišķs. Nekā sevišķa – Latvija pilnībā iekļaujas šajā globālajā projektā, kas paredz visā pasaulē katram cilvekam ieviest tikai vienu elektronisku karti (ID karti), kura vienlaikus būs gan pase, gan banku karte, gan socialā apdrošinājuma karte, gan vadītāja apliecība, gan viss pārējais. Sākotnēji tas būs brīvprātīgi, pēc tam obligāti (skatieties – tas jau notiek ar ID karti). Pēc tam plānots ID karti nomainīt uz zemādas mikročipu implantāciju (kā kaķiem un suņiem) – cilvēkiem vairs nevajadzēs nēsāt līdzi nevienu dokumentu, naudu (visa būs elektroniska) un pat mājas atslēgas. Cilvēks būs vergs, kuru raustīs aiz aukliņām (ID un mikročipu) pārvaldītāji.
Šis plāns jau bija zināms deviņdesmitajos gados (šis tas pat astoņdesmitajos).  Plāns tiek ieviests pakāpeniski 1-2 paaudžu laikā, lai cilvēki nesaprot kas notiek (vārītas vardes efekts). Šis plāns apbrīnojami sasaucas arī ar ”Jāņa atklāsmes grāmatu”, 13.nodaļa,  par zvēru un tā skaitli. Vairāk info par šo projektu – http://antiglobalisti.org/category/mikr…
Vai Latvijā ir kāds politisks spēks, kas pret to cīnās? Jā, ir. Un mēs esam vienīgie – …Totālās kontroles nepieļaušana – atteikšanās no pārejas tikai uz bezskaidras naudas norēķiniem, personu datu apkopošanas un mikročipu implantācijas… www.tautaslabklajibai.lv/programma/
Neguli, pievienojies! Citādi nemanot pienāks diena, kad pamodīsies pats un tavi bērni ar važām (mikročipiem) uz rokām. Bet tad jau būs par vēlu… – www.tautaslabklajibai.lv/dalibnieka-an…

  3 Responses to “ID (Identifikācijas karte) drīz būs obligāta! Elektroniskā verdzība tuvojas!”

 1. Andris Orols

  Mikročipu implantācija paredzēta ap 2030.gadu. Laika ir ļoti, ļoti maz. Ja netiksim pie varas valstī, tad varam teikt ardievas brivībai un nosvītrot savu, savu bernu, mazbernu u.c. nakotni.

 2. Ar tiem zemādas mikročipiem pagaidām izskatās lielas grūtības. Reiz “Mercedess-Benz” izlaida automašinas, kuras varēja atvērt ar īkšķa nospiedumu. Bet drīz vien atteicās no šī veida “atslēgas”, jo bieži vien cirta nost turīgo īpašnieku īkšķus un bandīti tās nēsāja kabatā kā atslēgu. Izskatās, ka ar mikročipiem var iznākt līdzīgi, ja uzzina, kurā delnā tas atrodas un ja cilvēks ir gana turīgs. // Ar kaķiem un suņiem ir citādāk, ko no tā ņemsi, ja nu vienīgi viņa būdu vai bļodu. Bet ar turīgajiem var sanākt interesants “atsitiens” viņu lēmumam. 

 3. Ideja kā mazināt negatīvo ir sadalīt funkcijas uz trim implantiem, jo jēga ir sadalīt tos uz idetifikācijas un atseviski bankas un atsevisķi mājas. Jo plusi no darba implanta ka nav jātceras parole pats ieej sava officā kad vajag iesledzas gaisma. Etalonu ielikt rokā būtu logiski jo vecakiem cilvēkiem nebutu jādomā ka kaut kada karte jāņem lidzi.
  Otra ir bioidetifikācija kad cilveku atpazīst pēc sefas vai pirktu nospiedumiem, ar datoru un kameru pietiek lai idetificētu un nav nepieciešami citi idetifikatori. No socialiem tikliem nokope bildi un atpazist.
  Jauna bezkontaktu sistema bankas kartes nē nav laba, bet kadai papildus kartei ar limitu maksājumos der, piem Rim karte.
  Viduslieku cilvekiem musu ikdiena butu kas jauns jo talak nakotne jo labaka pasaule ķļust.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.