Okt 272014
 

Andris Orols     Krievijā (tāpat kā visā pasaulē), neskatoties uz militāriem konfliktiem, korupcijas skandāliem, cilvēku maksātspējas krišanos u.c. turpinās projekti, kuru mērķis ir totāla cilvēku kontrole. Iespējams, dažos pilotprojektos Krievija pat atradīsies priekšā ASV u.c. ekonomiski attīstītām pasaules valstīm.

Ukrainas notikumi pēdējā gada laikā nedaudz ir ietekmējusi pasaules uztveri daļai no agrāk it kā loģiski domājošiem cilvēkiem. Šie cilvēki ir ”uzķērušies” uz propagandas, kuru īsteno rietumu vai Krievijas mediji un sāk ”fanot” par vienu vai otru globālo varu. Daži sāk pat glorificēt Krieviju vai Putinu. Sapņo savas rozā fantāzijas par to, lai Latvija pievienotos Krievijai, it kā tur būtu glābiņš no nākotnē draudošajām briesmām. Šie video nedaudz pamodinās šos sapņotājus. Arī Krievija grib kontrolēt savas teritorijas iedzīvotājus un pārvērst tos par robotizētiem darba lopiņiem vai ”universālajiem kareivjiem” (kas būtu nopietns ”leciens” militārā jomā).

Latvijas Antiglobālisti visu savu pastāvēšanas laiku skaidro, ka Jauno Pasaules Kārtību ievieš ne tikai Rietumi. Nav tādu ”slikto rietumu” un ”labo austrumu”. Jeb otrādi. Globalizācijas, totālas izsekošanas un kontroles projekti ir visaptveroši un lielākā vai mazākā mērā visas pasaules valstis tiek mēģināts tajos iesaistīt. G8 (G7) un G20 samiti visai pasaulei atklāti parāda – kuras ir šīs lielākās globālās varas, kuras grib sadalīt visu zemeslodi savās ietekmes sfērās.

Būsim paši par sevi un nepieļausim šo murgu īstenošanu Latvijā.  Sekojiet informācijai www.antiglobalisti.lv un pievienojieties mūsu aktivitātēm!

  2 Responses to “Krievijā tuvākajos gados tomēr sāks čipizēt bērnus?”

  1. C4!

  2. Kaut kaa nedzirdeeju ka Krievija gatavojas poteet chipus zem aadas .

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.