Par mums

 

Kas ir globalizācija?

Globāls nozīmē vispārējs, visaptverošs. Globālisma ideoloģija balstās uz mūsdienu neoliberālisma teorijām. Globalizācijai ir gan pozitīvas, gan negatīvas izpausmes. Ar globalizācijas negatīvajām izpausmēm parasti saprot virsnacionālo banku un korporāciju dominanti visā pasaulē, kura iznīcina nacionālas valstis un to ekonomiku. Ir aprindas, kurām nacionālu valstu robežas ir par šaurām un tās cenšas savu biznesu izplatīt visā pasaulē. Brīvām kapitāla, preču un darbaspēka plūsmām ir postoša iedarbība uz nacionālu valstu pastāvēšanu. Antiglobālisti uzskata, ka šīs plūsmas ir jāierobežo un jākontrolē atbilstoši katras valsts nacionālajām interesēm.

Antiglobālisti neiestājas pret progresu, zinātni, mobilajiem telefoniem, internetu un tamlīdzīgām lietām. Šīm lietām ir nevis jāpaverdzina cilvēkus, bet gan jāpalīdz tiem ikdienā. Viss atkarīgs no pielietojuma un tā – kas to visu kontrolē. Antiglobālisti neaicina uz pašizolāciju un pāreju uz agrāru saimniekošanu meža vidū. Tieši tāpat mēs neaicinām Latvijā atjaunot bijušo  PSRS sociālismu, vai ieviest utopisku komunisma modeli.

Pie globālistu cīņas ieročiem pieder arī tradicionālās ģimenes institūcijas graušana un homoseksuālisma propaganda, alkohola un narkotiku izplatīšana, medicīnas sistēmas, izglītības un sociālās jomas iznīcināšana, jo tas palīdz samazināt iedzīvotāju daudzumu pasaulē. Kam tas ir izdevīgi? Nelielām bagātu un ietekmīgu cilvēku aprindām.

Globālistu plānos ietilpst izveidot vienotu pasaules pārvaldi, armiju, policiju, iznīcināt nacionālas valstis un pārvērst tās par administratīvām teritorijām. Ieviest totālu kontroli pār visu un visiem. Veidot tā saucamo Jauno Pasaules Kārtību (New World Order). Šie jautājumi lielā mērā tiek risināti G8 un G20 samitos, kā arī citu veidu sapulcēs.

Ir plānots pāriet uz vienotu pasaules valūtu un atņemt cilvēkiem naudu pārejot tikai elektroniskiem norēķiniem. Viedkartes ir paredzēts aizstāt ar implantētiem zemādas  mikročipiem. Šie mikročipi saturēs visu informāciju par tā nēsātāju. Bez šī mikročipa neviens nevarēs neko ne pirkt, ne pārdot. Naudu pilnībā kontrolēs bankas un jebkurā brīdī mūsu banku konti varēs tikt bloķēti un mēs paliksim bez iztikas līdzekļiem.

Tā ir jauna, mūsdienīga verdzības sistēma, kura balstās uz modernajām tehnoloģijām un tāds scenārijs mūs gaida nākotnē, ja mēs to neapturēsim. Vairs nebūs kur doties prom no Latvijas labākas dzīves meklējumos…

Par mums

Antiglobālisti Latvijā ir neatkarīga domājošu cilvēku apvienība, kas radusies šajā konkrētajā laikā – kā loģisks un dabīgs pretspēks negatīvajām globalizācijas izpausmēm mūsu zemē. Šī apvienība ir neatkarīga no jebkuriem ārējiem sponsoriem un ideoloģijām. Tā nav filiāle nevienai pašmāju vai ārzemju kustībai, organizācijai vai partijai. Visas aktivitātes ar kurām mēs ejam sabiedrībā, ir mūsu pašu nolemtas un realizētas. Absolūts vairākums šīs apvienības biedru ir eiroskeptiski (jeb, precīzāk – eiroreālistiski) domājoši, nacionālai piederībai nav nozīmes.

Biedrība “Antiglobālisti” ir piereģistrēta Uzņēmumu reģistrā 2009. gada oktobrī un tās darbībai ir sabiedriski – politiska ievirze. Biedrības deklarētie mērķi reģistrējoties ir:
* globalizācijas negatīvo procesu analīze, publiskošana un ietekmēšana;
* sabiedrības ekonomisko, sociālo, kultūras un politisko procesu pētīšana, veicināšana un uzlabošana;
* cilvēktiesību un pamatbrīvību aizstāvēšana.

Biedrības dibināšanas sākotnējais mērķis nebija vēlme tās vēlākai pārtapšanai par politiku partiju, bet laika gaitā esam nonākuši pie secinājuma, ka šāds politisks spēks ir jāveido. Mītiņos un piketos mēs paužam savu attieksmi pret notiekošo, bet (kā liecina pieredze) ar šādiem pasākumiem ir stipri par maz, lai reāli ietekmētu procesus, kas skar mūsu visu dzīvi.

2013.gada 18. novembra kopsapulcē biedrības biedru vairākums nolēma veidot politisku partiju ”Latvijas Antiglobālisti” savu politisko mērķu piepildīšanai. Biedrība ”Antiglobālisti” kā sabiedriska organizācija nelikvidējas un turpina savu darbību.

Biedrības statūti >>>

AG_biedru_anketa

 

…………………………………………………………………………………………………….

Bijušie organizācijas biedri, kuri ir sabiedriski aktīvi, bet kuri vairs neatrodas biedrībā un kuru aktivitātes ir jāvērtē tikai un vienīgi kā viņu personīgās aktivitātes:

Sigurds Graudiņš, Juris Kaļķis, Jānis Sondars, Uldis Sēne, Inta Dižā…

………………………………………………………………………………………………………

*Rakstu autori pauž savu personīgo viedokli un biedrības “Antiglobālisti” viedoklis var atšķirties no atsevišķu biedru viedokļa.

Šajā mājas lapā publicētā informācija ir brīvi domājošu cilvēku domas, atziņas, ieteikumi, vēlējumi un citāda veida informācija, kuru aizsargā Latvijas Republikas Satversmes 100. pants: Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.

Biedrība “Antiglobālisti” neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem, kā arī patur tiesības izdzēst:

1. neētiskus komentārus
2. komentārus, kas rakstīti, slēpjoties zem cita cilvēka vārda
3. komentārus, kas satur nesaskaņotu reklāmu
4. cilvēka godu un cieņu aizskarošus komentārus
5. rasu un nāciju naidu veicinošus komentārus

Biedrība “Antiglobālisti” aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus:
1. Ievērot morāles un pieklājības normas
2. Nekurināt un neaicināt uz rasu naidu
3. Iztikt bez rupjībām

 

Lapas statistika izvērsta >> http://antiglobalisti.org/?p=548

 Posted by at 17:30