Jūn 172014
 

Andris Orols     Kamēr latviešus dzīve nepaņems aiz krāgas un riktīgi nesapurinās, tikmēr viņi nemodīsies? Bet tad jau var izrādīties par vēlu… Starptautiskas korporācijas un to patroni, ne tikai iekaro sev jaunus tirgus, bet jau gadiem ilgi diktē noteikumus vienām otrām pasaules valstīm. Antiglobālisti gadiem skandina trauksmes zvanus un brīdina sabiedrību par draudošajām globālajām briesmām visdažādākajās jomās, bet tauta guļ. Guļ saldā miegā arī žurnālisti. Tikai nedaudzi sāk beidzot mosties.

Jākonstatē, ka gan Latvijas žurnālisti, gan tauta (gan, iespējams, arī daudzi politiķi) kopumā ļoti jūtami ”bremzē” savā attīstībā un vismaz pārdesmit gadus atpaliek  no pasaulē notiekošajiem procesiem. Tikai tad, kad  ar mūsu pašu ievēlēto politiķu ”svētību” mūsu ķermeņi jau ir pārsātināti ar E-vielām, koncentrātiem un kancerogēniem, tikai tad, kad mūsu zemē sāk reāli ienākt ĢMO u.c. briesmas, tikai tad viens otrs žurnālists nedaudz publiski  īpīkstas un viens otrs medijs arī nopublicē kādu atklātāku rakstiņu.

 

Lai ietekmētu situāciju valstī ar dažiem desmitiem AG entuziastu nepietiks. Cilvēku pasivitāte ir apbrīnojama – pat 200 cilvēku šogad nevarēja savākties, lai nodibinātu AG partiju. Tāpēc daži AG biedri visdrīzāk būs spiesti balotēties no cita politiska spēka sarakstiem. Tāda ir realitāte. Aicinām – sekojiet mūsu aktivitātēm www.antiglobalisti.lv, piesakieties http://antiglobalisti.org/veidojam-jaunu-politisku-speku/ –  cīnīsimies kopā plecu pie pleca pret draudošām briesmām!

Šeit ir links uz rakstu par drīzu ĢMO invāziju Latvijā, kura notiks ar esošo Saeimas politiķu un partiju ”svētību” http://www.tvnet.lv/zala_zeme/zala_dzive/514288-latvija_paverusi_durvis_gm_kulturaugu_audzesanai .

Pievienojieties Antiglobālistiem, atbalstiet Antiglobālistus, balsojiet par Antiglobālistiem. Jo nav citu, kuri apstādinātu šo briestošo murgu.

AG programma – http://antiglobalisti.org/programma/

  One Response to “ĢMO ražotājiem – bezprecedenta vara”

  1. Gan jau google & luciferizētie humanoīdi *elite* skujviņzinkāda applesoftmicroīdā:) visu stabilizē, it kā “snaudošie” nav nemaz gulošie bet gan sakārtotie. |Tādi, viņi – Plaukstoši sagaidīs transhumānos labumus džeza pieskaņā (pēc A. Key garšas). Vajag vai nevajag ievicināt zem jostas vietas ir singulāritāte zet pakapē. Varbūt piedāvāt tēju?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.