Mai 312015
 

“Nedaudz vēstures, opozīcija un stāsts par politiku” –  mūziķis Artūrs Strautiņš stāsta, kāpēc viņš nevar distancēties no tiem procesiem, kuri skar mūsu valsti.

  2 Responses to “Mūziķis Artūrs Strautiņš par sevi un Antiglobālistiem”

  1. Andris Orols

    Esošo sistēmu var mainīt tikai ejot un to mainot. To var mainīt tikai organizēta grupa, kura iet pie reālas (nevis iedomātas) varas un to paveic. Vienkārši pļāpājot un rakstot komentārus sociālajos tīklos pārmaiņas nekad nenotiks. Protams, ka Antiglobālistus ar viņu piedāvāto programmu esošās varas partijas negribētu redzēt Saeimā. Nu, un?
    Vieni otri saka, ka Latvijā politiskie spēki ir mazskaitlīgi. Un ko gaida šie pļāpas – citplanētiešus baltos zirgos? Kuri atnāks, visu izdarīs un pasniegs gatavu uz spīdīgas paplātes? Tā notiek tikai pasakās. Ja kāds patiešām grib mainīt situāciju mūsu valstī, tad pievienojieties – kļūstiet aktīvi ne tikai savās domās, bet reālos darbos! http://antiglobalisti.org/pievienojies-antiglobalistiem/

  2. Andris Orols

    Tas, ka kāds kļūst par organizācijas biedru, nebūt nenozīmē, ka viņam obligāti jākļūst par deputātu un jāiet lielajā politikā. Ir milzums darba, kuru ir jāveic ikdienā. Tas prasa ļoti, ļoti, ļoti daudz laika un arī kādas finanses. Lai citi uzzinātu par AG aktivitātēm ir jāveido informatīvie izdevumi, video, jātiekas ar cilvēkiem un jāskaidro AG idejas. Pievienojieties un palīdziet!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.