Jūl 302011
 

Зачистка Даарии с карт паразитами
http://video.yandex.ru/users/cordycepsland/view/851/?cauthor=cordycepsland&cid=6

  No Responses to “Vēstures, arheoloģijas, topogrāfijas u.c. falsifikāciju mūsdienu metodes.”

 1. Interesanti būtu uzzināt motivāciju – kādēļ slēpt šīs senās civilizācijas, kādēļ tieši ebrejiem tas būtu vajadzīgs?

  • Andris Orols

   Kā – kāpēc? Tieši tāpat, kā materiālisma (t.sk. Darvina teoriju) apzināta ieviešana, pirmkārt, zinātniskajās aprindās. To māca skolās bērniem – ka esam evolucionējuši no pērtiķiem. Tas tiem, kuriem nepietiek ar ticēšanu baznīckungiem.
   Eiropu arī diezgan ilgi noturēja priekšstatos, ka Zeme ir plakana un tai ir tikai 6000 gadu (par pamatu tam ņemot ebreju Toru u.c.). Tas tiem, kuriem pietiek ar ticēšanu.
   Tas viss veido cilvēku pasaules uztveri. Kādiem tas izdevīgi – turēt cilvēci ierobežotas un speciāli sagrozītas vēstures (ne tikai) rāmjos. Viens no masu kontroles mehānismiem. Tagad jau arī ir, piemēram, valsts noslēpumi. Arī var prasīt – kam tas izdevīgi. Pat Zatlera rezidencei bija tāds statuss. Kungi…
   Bet konkrētajā gadījumā – būtu jāatzīst, ka pārsimt gadu pārsvarā ebreju vadītā ”zinātne” meloja. Tas būtu atmaskojums meliem un ebreju autoritātes krišanās.

 2. Kur Torā minēts, ka zeme ir plakana? Manuprāt šeit tiek jauktas divas dažādas lietas – ebreju tauta un tās nacionālā reliģija (jūdaisms) ar atsevišķu grupējumu, kuri piesedzoties ar izkropļotu – es vēlreiz uzsveru – ar izkropļotu jūdaisma mācību, cenšas īstenot kādas pašu izdomātas ambīcijas. Starp citu kabala ir mācība, kuras principi un tradīcijas ir krasā pretrunā ar to, ko māca Tora un citi jūdu Svētie Raksti.

  Patiesībā, cik es esmu sapratis, tad kabala un gnosticisms ir kā divi vareni ieroči, ar kuriem kāds vai kādi cenšas iznīcināt jūdaismu un kristietību.

  Starp citu es arī varētu daudz pastāstīt par to, kā mūsdienu zinātne melo attiecībā uz Bībeles autentiskumu.

  Runa ir par zemes vecumu – patiesībā nav nekādu pierādījumu, ka tā būtu vecāka par 6000 gadiem, jo visas datēšanas metodes izrādījušās ārkārtīgi kļūdainas, līdz pat kurioziem gadījumiem, kas tikai vēlreiz pierāda, ka šāda pieeja nav nopietna…un tomēr turpina šos melus stāstīt sabiedrībai. Tas pats arī par fosiliju rašanos – ir pierādījumi, ka fosilijas var rasties pāris gadsimtos un pat vēl īsākā laika posmā pie attiecīgiem apstākļiem. Arheoloģija – viena no visvairāk falsificētajām zinātnēm, kādam ir vienkārši izdevīgi noslēpt visu, kas pierāda Bībeles autentiskumu. Vai neesi aizdomājies, cik zinātnieku, arheologu un citu gudru vīru un sievu nav noslepkavots, lai tikai nenāktu gaismā tas, ka ateistiskā zinātne melo?

 3. Николай Левашов. 30-я встреча с читателями——–http://video.yandex.ru/users/wzstyle-proq/view/40

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.