Pievienojies – veidojam jaunu politisku spēku!

 

Gribi citu politiku Latvijā? Nāc un pats to veido, jo neviens cits to tavā vietā neizdarīs!

”Tautas labklājībai” – tā ir iecerēts nosaukt topošo politisko spēku. Sapulces notiek gandrīz katru svētdienu, 11.00-13.00, Rīgā, Skolas ielā 21, 508d, 5.stāvs (pirms katras sapulces šajā mājas lapā būs izvietota informācija – kad un kur tā notiks).

Esam izveidojuši arī jaunu mājas lapu (atrodas izstrādes stadijā un pamazām tiks pilnveidota), kurā var atrast papildus informāciju  – www.tautaslabklajibai.lv/

Neesi vēl gatavs pats iet politikā? Tad nāc un atbalsti tos, kuri ir tam nobrieduši! Ja nebūs organizācijas un cilvēku, kuri reāli piepildīs izvirzītos mērķus, tad visas šīs mūsu programmā paustās idejas paliks tikai un vienīgi uz papīra.

Pieteikšanās anketa atrodama šeit –  http://www.tautaslabklajibai.lv/dalibnieka-anketa/

 

 

  9 Responses to “Pievienojies – veidojam jaunu politisku spēku!”

 1. Nestāvi malā. Neesi slinks. Piedalies. Tā ir liela kļūda domāšanā, ja kāds uzskata, ka ”gan jau viņi iztiks arī bez manis”. Neiztiks. Jeb ”ko nu tur izšķirs viens cilvēks”? Izšķirs. Dzīve pierāda, ka izšķirs.
  Tieši tāpēc, ka mēs esam pilsoniski pasīvi, ar mums kā ar paklausīgām spēļmantiņām manipulē visi, kuriem nav slinkums. Gan pašmāju ”kungi”, gan svešas varas. Ir brīži, kad ar runāšanos un komentāru rakstīšanu ir par maz. Ir vajadzīga arī fiziska darbība.
  Protams, svarīga ir gan personīgā, gan ģimenes labklājība.Protams, ir daudz darba un liela aizņemtība arī mājas lietās un zemes darbos. Bet ir brīži, kad ir jāatrod laiks šādām patiešām svarīgām pilsoniskām aktivitātēm, jāmobilizē visi spēki mūsu kopīgās nākotnes vārdā. Jo šie sabiedriskie procesi tagadnē, vistiešākajā veidā ietekmēs mūsu katra ģimenes labklājību nākotnē.

 2. Šobrīd politikā valda vecā padumjā režīmā dzimuši ļaudis , kas ir pieredzējuši , bet nespēj ieviest inovācijas valstī un celt to uz augšu. Sadosimies rokās un parādīsim ka mums nav vienalga kur mēs dzivojam un kur augs mūsu bērni!

 3. Andris Orols

  Pietrūkst cilvēku, kuri varētu to regulāri darīt. Visu darām bez atalgojuma – kad ir brīvs laiks.

 4. Dainis Grabovskis

  Pievienojies Antiglobalistiem, un Andris Orols tev teiks, kas ir jādara. Biedrībā Antiglobalisti, valda totalitārisms A.Orola personā.

  • Andris Orols

   Jebkurā organizācijā ir nepieciešama lielāka vai mazāka disciplīna. Antiglobālisti nav anarhistu bariņš, kur katrs aizbildinoties ar demokrātiju var darīt jebkuras muļķības un ietekmēt organizācijas kursu. Ir jau bijušas tādas situācijas…
   Tieši tāpat organizācijai dažreiz uz kādu laiku pievienojas provokatori, ”neandertālieši” vai neadekvāti cilvēki. Tādos gadījumos sentimenti var tikt nolikti pie malas un ja cilvēki nesaprot, tad parādītas arī durvis.
   Tā tas notiek visās organizācijās.

  • da nū!

 5. Avatar

  Vai tie negantnieki, kas visu noliedz, grib iznēdēt arī Ziemassvētku tradīcijas?
  Bez negatīvisma neatradu nevienu pozitīvu ziņu.
  Ja jau visā saprātīgajā pasaulē svin Ziemassvētkus tad tā ir globalzācija.
  Antiķi pret – nost lai dzīvo stulbums …..

 6. Nebūs ar islāmu mierīga līdzās pastāvēšana!
  Paskataties kas notiek jebkur,kur tā sekta parādās eiropā!
  čečenu,balkānu,un sīrijas karš lieliski parāda kāds ir islāms,kad neticīgos graiza islāmisti pat tie,kam ar kaujiniekiem nav nekāda sakara!
  Islāms ir labi organizēta sekta ar mērķi pārislamizēt visu pasauli,un tu jau pati pie tā piedalies.Pat tad ja tu nepieņēmi islāmu,un tavi bērni būs
  neticīgie,būsat visi pagalam ja kritīsiet nagos īstiem islāma fanātiķiem!
  Tas eritrejas dezertieris ir jādeportē atpakaļ uz savu valsti jo viņš nav bēglis,bet noziedznieks un savas valsts nodevējs!es neredzu ne mazāko iemeslu dot šim dezertierim patvērumu manā valstī un parazitēt.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.