Mar 102017
 

Andris Orols    Ir pilni sociālie tīkli ar vaimanātājiem un visus nošaut gribētājiem, kuri lamā politiku, politiķus un visus citus, kurus vien var iedomāties. Kāpēc? Jo to personu rīcība, kuras ieņem atbildīgus amatus valstī, bieži nes postu lielai Latvijas iedzīvotāju daļai. Šī lamāšana dažkārt ir pat ļoti pamatota, bet ar lamāšanos un savu negāciju publisku izgāšanu (”tvaika nolaišanu”) te nebūs līdzēts.

Ir jāsaprot ļoti vienkārša lieta – neviens nenāk pie varas pats to uzurpējot. Tautas pārstāvjus ievēl pati tauta. Un ja kādu jālamā, tad, pirmkārt, tie esam mēs paši – tie, kuri šādus priekšstāvjus ir ievēlējuši. Ja ir infantīla tauta, tad ir atbilstošs rezultāts.

Daži saka, ka neesot par ko vēlēt. Tad nāc pats un dari – nāc pats politikā.  Ja pats neesi tam vēl nobriedis, tad nāc un atbalsti tos, kuri ir nolēmuši spert šo nevieglo soli.  Bet kādam politiskam spēkam pievienoties, kā tos atšķirt? Pievienojies tam, kurš aizstāv tavas intereses.

Ieskaties šeit – varbūt mēs esam tavi domubiedri http://stopimigracija.lv/nac-paliga-dibinat-jaunu-politisku-speku/

Topošā politiskā spēka dalībnieku sapulces notiek svētdienās, Rīgā, Skolas ielā 21, 508d audit. (5.stāvs), 11.00-13.00. Tuvākā sapulce 12.martā.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.