Nov 302013
 

Arvien biežāk atskan balsis, ka no saviem amatiem ir jāatkāpjas  arī daudziem citiem politiķiem, ne tikai Dombrovskim. Mazs video – balsošanas konveijers Rīgas domē. Balsotāji, ieskaitot Ušakovu un Šleseru paši nezina par ko balso. Pilnīgi iespējams, ka līdzīga situācija ir arī Saeimā un Ministru Kabineta sēdēs. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka Latvijā esam tur, kur esam.

 

Piketā pie Rīgas domes prasīs Ušakova atkāpšanos

Otrdien, 3.decembrī, pie Rātsnama pirms Rīgas domes sēdes no plkst.13 līdz 14 notiks pikets, kurā prasīs Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (SC) atkāpšanos no amata.

http://www.apollo.lv/zinas/piketa24765?utm_source=apollo&utm_medium=article&utm_campaign=theme -pie-rigas-domes-prasis-usakova-atkapsanos/6

  4 Responses to “Dombrovskis atkāpās. Bet Ušakovs? Un pārējie?”

 1. Nosauciet, lūdzu, vienu labu lietu, ko ir devusi Lācīša demisija un ko varētu dot Ušakova demisija, un kāds tām vispār sakars ar atbildības uzņemšanos?
  Vai tiešām nav skaidrs, kas organizē šo piketu un kam tas ir izdevīgs? Galvenā piketa organizētāja ir biedrība “Neesi vienaldzīgs, esi atbildīgs!”, kas ir saistīta ar Gobzemu, un kas savukārt ir saistīts ar Repši. Un ne jau Ušakova politiskā atbildība viņus interesē, bet gan iespēja dabūt nost no politiskās skatuves SC, kas ir būtisks konkurents. Vairāk variet palasīt šeit: http://www.pietiek.com/raksti/ari_repses-gobzema_biedriba_barojusies_no_reandre_naudas

  Un par Lācīša demisiju ļoti labi ir pateicis Krautmanis: “Mūsu valstī jau tāpat daudzi jēdzieni tiek traktēti ļoti dīvaini – pat pilnīgi pretēji tam, kā tos traktē tradicionāli citās zemēs. Tiesisko nihilismu un tiesībsargājošo iestāžu patvaļu Latvijā apzīmē ar vārdu «tiesiskums», haosu sauc par «reformām» utt. Tāpat vārds «atbildība» nupat ir ieguvis diezgan šizofrēnisku nozīmi. Ja ģimenē ir seši bērni, kas brēc, virtuvē nogāzies apmetums, tualetē saplīsis pods, sieva smagi saslimusi, bet vīrs paziņo, ka aiziet no ģimenes, diezin vai jūs teiksiet, ka vīrs ir varonis, malacis, ka viņš tā ir uzņēmies atbildību. Bet, ja Dombrovskis aiziet, tad viņš ir uzņēmies atbildību?”
  Pilns teksts šeit: http://nra.lv/viedokli/maris-krautmanis-3/106968-lacisa-aiziesana.htm

  • Andris Orols

   Paldies par informāciju, nav bijis pietiekoši laika papētīt to – kas tieši organizē šo piketu. Būtībā runa pat nav par konkrēto piketu un tikai Ušakovu, bet gan par to – kādā veidā noris balsošana pašvaldībās un Saeimā un vai pārējo sabiedrību tas apmierina.
   Rīgas dome tikko pazaudēja miljonus rīdzinieku naudas ”Latvijas Krājbankas” krahā. Un nekas!!! Rīgas vadība smaida! Kaut gan Antiglobālisti pāris gadus atpakaļ aicināja visus deputātus, pašvaldības, slimnīcas, augstskolas utt. glabāt naudu valsts bankā, bija 0 reakcija.

 2. nu, Ušakovs nekur negrib atkāpties un viss.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.