Dec 202010
 

Rīgā, 2010. gada 7. decembrī, Rīgā, Nr.12/15-1-n/76 – 2010.

Saeimas sekretāra biedrs Dzintars Rasnačs ir iepazinies ar Jūsu 2010. gada 26. novembrī Saeimā saņemto iesniegumu par iepriekš nosūtītā iesnieguma virzību [reģ. Nr.3/296-2010].

Informējam, ka saskaņā ar Saeimas sekretāra biedra rezolūciju un Iesniegumu likuma 5. panta trešo daļu Jūsu iesniegums ir nodots atbildes sniegšanai visām Saeimas frakcijām.

Cieņā, Sabiedrisko attiecību vadītāja L.Rāfelde.

  No Responses to “Atbilde no Saeimas (uz 26. nov. vēstuli).”

 1. Andris Orols

  Šoreiz vienkārši atrakstījās. Jau mēnesis pagāja, bet konkrētu atbilžu nav. Būs 13. janvārī jāprasa atbilde pie Saeimas durvīm (šajās dienās tiks iesniegts mītiņa pieteikums)! Kas grib pievienoties?

 2. Kādu rezultātu ir plānots sasniegt ar to mītiņu?
  Kāds ir tā mērķis?

  • Andris Orols

   Mēs deputātiem uzdevām konkrētus jautājumus (skat. iepriekš. publikācijas), bet atbilžu nav. Kā pret sienu… Nu tad lai iznāk ārā un katrs atbild – ja uzrakstīt grūti!
   Konkrētāka info nedaudz vēlāk.

 3. TAS der – obligāti tad vajag kameru kur to visu var iemūžināt!!!

  • Andris Orols

   Laipni lūgtum! Jo vairāk, jo labāk! Varat savākt un atsūtīt linkus uz filmām par pilsonisko nepakļaušanos un vienošanos kopējas lietas, kopējas idejas labad (jau sākot ar Gandiju, Dienvidāfriku utt.) – ievietosim!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.