Jūl 032011
 

Andris Orols

Šogad, 17.jūnijā „Antiglobālisti” un „Gustava Celmiņa centrs” rīkoja mītiņu pie Valsts Drošības Policijas (skat. publikācijas šajā pašā mājaslapā). Tautas tribunāls, kurš ir pazīstams ar savu ekstrēmo ievirzi un ļoti tendenciozām publikācijām (kurās solās visus, kuri nav vienisprātis ar viņu pasaules redzējumu, publiski pakārt, nošaut utt.), „pēkšņi” uzsāka Antiglobālistu apmelošanas un diskreditēšanas kampaņu. Vai šis ir Drošības Policijas, ārvalstu specdienestu vai kādu citu organizāciju „atbildes trieciens”, jeb „tribunālisti” darbojas savas iniciatīvas vadīti? Kādas ir jūsu domas? Šis ir pirmais mērķtiecīgais informatīvais uzbrukums mūsu gandrīz divu gadu pastāvēšanas vēsturē? Kas ir tie, kuriem mēs varētu traucēt?

 

LRTT. Kas tie tādi Antiglobālisti ?

http://tautastribunals.eu/?p=5883

Krievžīdu aizstāvis, antiglobālists S. Graudiņš

http://tautastribunals.eu/?p=5995

Vēlreiz par noziedzniekiem Antiglobālistiem

http://tautastribunals.eu/?p=6013

Antiglobālists Andris Orols saka

http://tautastribunals.eu/?p=6092

Nelielu rakstu šajā sakarā ir uzrakstījis arī Juris Kaļķis

http://www.draugiem.lv/user/3374332/blog/?p=5162251

Atļaušos piebilst, ka DP pārstāvji tomēr bija iznākuši pie mītiņotājiem, bet pārējais raksta saturs ir Jura Kaļķa viedoklis.

 

SIST PA VARU.

Pēc 17.jūnijā rīkotās sapulces pie DP,kuras laikā viņu pārstāvji tā arī neiznāca pie sapulces dalībniekiem ir redzama sarosīšanās noziedzīgās parsistēmas aprindās.Antiglobālistu teikto nofilmēja un palaida divās televīzijās.Tātad līdz cilvēkiem tomēr nonāca kaut neliels daudzumiņš,tās informācijas ko vara cenšas slēpt.Nākošajā dienā notika apmelošanas kampaņas sākums dienestiem strādājšā L.Grantiņa portālā tautastribunāls.eu.To portālu vēroju kādus divus gadus,un secinājums tikai viens-sadarbība ar dienestiem.Parastie viltus,jeb prievīšu patriotu stils-nemitīga bļaušana par krieviem.Bet ne vārda par to genocīdu ko šeit izvērš cionistu ārvalstu bankas un korporācijas.Grantiņš savā laikā,tieši tāpat,kā bijušais Rīgas universālveikala direktors Garda tika mācijušies Rēriha ezotēriskās mācības mācības.Rērihs sadarbojās ar čeku,un pēc viņa metodēm ari apmācija darbiniekus.Ja kādu interesē var visu informāciju par šiem cilvēkiem atrast internetā.Garda pats nekad nav slēpis,ka pieprot hipnozi,un to pašu apstiprina arī cilvēki kuri aizgājuši no viņa organizācijas-pēc tam tik sapratuši,ka tikuši apstrādāti.Par Grantiņa līmeni nezinu-vai pats apzināti apstrādā citus,jeb pats ir nozombēts.Daži mēģina vīna darbību attaisnot ar psihisku slimību,kuras dēļ viņš laiku atpakaļ atradās slimnīcā.Es tomēr tam nepiekritīšu-viņš tīri labi saprot,ko dara.Kad M.Hadsons-ASV ekonomists uz Latviju bija atsūtijis rakstu,kurā bija izskaidrots,kādiem paņēmieniem mūsu valsti apkrāpa un iedzina parādos mūsu ārzemju draugi,Grantiņš ielika savā portālā tikai raksta trešo daļu-kurā bij stāstīts par to kā mūs apzaga bijušie komunisti,kuri safiltrējās valdībā(gluži,kā tagad teātri taisa Zatlers un Vinotības kompānija,ar 3 oligarhiem-lai novērstu uzmanību no galvenā).Taču raksta galvenā doma-par to,ka mūs izmanto un atņem visu rietumu kapitals-bij nogriezts nost.Arī pirms pagājušajām vēlēšanām Grantiņa kompānija visiem spēkiem lamāja partiju VL par krievu ielikteņiem un nezin ko vēl,bet pēkšņi vienas dienas laikā viņu viedoklis izmainijās un tie VL sāka taisīt par tautas patriotiem.Acīmredzot Grantiņam tika dota tāda pavēle.Par cik pirms vēlēšanām atklātībā nāca fakti(par ko Grantiņš nebilda ne vārda),ka Dombrovskis esot saukts uz ASV vēstniecību,kur viņam ieteikts ņemt valdībā SC.Nevar zināt,kapēc un pēc,kā komandas tur tomēr tika VL.Manas domas ir,ka lika paņemt VL lai ar to rokām rīkotu dažās provokācijas-kā šo ar valodas referendumu,kura rezultātā ir panākts referendums par otru valsts valodu.Bet SC ir atstāts rezervē un tam sava cēliena daļa vēl atvēlēta turpmāk.Grantiņa melu kampaņā pret biedrību antiglobālisti,atpazinu vismaz divus cilvēkus no VL.Viena no tām ir sieviete,un ja vien viņa portālā draugiem.lv ir ielikusi savu īsto bildi-stipri iespējams saistīta ar masonu organizācijām.Tad domājams tur raksta viens cilvēks no Gardas nozombētajiem radijumiem.

Šie visi cilvēki sludina viltus patriotismu.Viņi cilvēkos iezombē ka valsts ir karogs,himna,auseklītis.Nē-valsts nav karogs,himna auseklītis-tie ir nacionālas valsts simboli.Bet valsts ir sava ekonomika, zeme,nacionalizēti valsts galvenie uzņēmumi,bankas,skolu sistēma,medicīnas sistēma un paēdusi tauta.Šādi viltus patriti kalpo svešām valstīm un viņu galvenais mērķis ir taisīt troksni par 2 un 3 šķiras problēmām -piesedzot valsts atdošanu un izpārdošanu,par ko cionistu ārvalstu saimnieki viņiem atmet grašus.

Vecākās paaudzes atcerās kādi nodevēji bija TB-kuri tieši tāpat kā tagad VL izmantoja patriotisma un Latvijas vārdu,lai tā aizsegā veiktu prihvatizācijas un citus savus noziedzīgos darijumus.Diemžēl to nezin jaunā paaudze un uzķerās uz noziedzīgās 4.maija parsistēmas jaunajiem turpinātajiem.Kad vienam no VL līderiem pajautātāja-kā jūs tos jauniešus dabujat pie sevis,atbilde bija-mēs aliņu uzliekam.

Tieši tāpat gan Grantiņš gan VL nepievērš nekādu uzmanību tam,ka latvieši izzūd ar ātrumu 30 cilvēku dienā.20 ir spiesti aizbraukt,lai izdīvotu,bet 10 nomirst-daļa no nepietiekama uztura un medicīniskās palīdzības.Tieši tāpat tiek klusēts par to,ka Latvijas zemes tiek izpārdotas arzemniekiem,ka tūlīt tiks izpardoti valsts galvenie lielie valsts uzņēmumi-jeb pilnībā atdota mūsu zeme un tas,kas vēl atlicis no ekonomikas.Tas,kas atdot savu zemi un Un ekonomiku atdod savu valsti.Kad Parādniekam jautā ko VL domā darīt lai glābtu valsti,viņa atbilde ir-audzināt latvisku pašapziņu.Tas nozīmē tikai to,ka VL parsitēmas veidojumam tā pašapziņa vēl nav izaugusi,jo viņus neuztrauc savas valsts saglabāšana un visas iepriekš minetās lietas-un visa viņu muldēšana ir tas pats partiju populisms ko mums baro iekšā jau 20 gadus-un tādi nedrīkst būt valdībā.Tieši tāpat šos viltvāržus(arī Grantiņu)neuztrauc tas,ka valstī kuru katru brīdi sūtīs iekšā āfrikāņu bēgļus.Jau labu laiku ,kā soc.dienestu darbiniekus sūta apmācibās strādāt ar āfrikāņu bēgļiem.Ēlerte nesen ES mājā piedalijās seminārā,kuru rīkoja cionistu pārstāvji no rietumiem-par to,kā šeit iedabūt viņus iekšā.

Arī grupa tautai pietiek izrādijās tas pats partiju veidojums,no kuras pirmos izstūma tieši antiglobālistus,jo vīņi uzstājas pret noziedzīgo parsistēmu-LSDSP-jeb tautā sauktie sociķi bij ar tautas roku palīdzību sadomājuši tikt valdībā.Bet bez LSDSP tur salīduši arī PS un VL cilvēki.Visu to partijnieku vienīgais mērķis ir tikt valdībā lai tiktu pie ES piešķirtajām naudām.Naudām kuras dzen valsti nāvē-jo sen jau ir aprēķināts,ka Latvija atdod pēc ES noteikumiem tikpat cik saņem,ja ne vairāk,taču noteikumi izstrādāti tādi kuri mūsu valsti iznīcina.Par piešķirto naudu nedrīkst taisīt ko tādu,kas attīstītu mūsu valsts ekonomiku,tikai pirkt no viņiem.Toties var rīkor daždažādus nekam nevajadzigus projektus par milzīgām summām,kuras tad nu ierēdņi savā starpā sadala-taču reāls labums netiek ne valstij,ne cilvēkiem.

Jo vairāk tādi VL,Grantriņi,Tautai pietiek un visādi noziedzīgās partsistēmas ielikteņi un svešu valstu pakalpiņi satraucas par mums,jo vairāk mēs saprotam ,ka ejam pareizo ceļu.

Juris Kalļķis.

  26 Responses to “Kas ir Tautastribunals.eu un kam tas kalpo?”

 1. Jā-bija iznākuši-taču par cik tā iznākšana aprobežojās ar sūtņa izsūtīšanau ārā,lai paziņotu,ka viņi neatbildēs uz jautājumiem,tad es to neuzskatu par iznākšanu.

 2. Pret ko uzstājamies tiem arī traucējam-nelikumīgajam 4.maija režīmam,noziedzīgajai parsistēmai un ārvalstu cionistu banķieriem un korporācijām.

 3. Ja līdz neilgam laikam uzskatīju antiglobalisti.lv par cienījamu organizāciju, kuriem ir daudz dažādu labu un vērā ņemamu ideju dažādās dzīves jomās. Un uzrakstītajam par tautastribunals.eu, kurā to vien dara, kā “šauj, kar un soda ar nāvi” ir jāpiekrīt.
  Taču dažu antiglobalisti.lv darboņu izteikumi mani pārliecināja, ka antiglobālisti ne ar ko neatšķiras no tribunals.eu un, teiksim superpatriota Gedroica līmenim. Nenopietna, rupju tēviņu apvienība, kas jau līdzinās pāraugušu huligānu māžošanās.
  Publisks Fuj!

 4. Pie viena- ja antiglobalisti.lv pārmet tautastribunals.eu to, ka šie sola visus pakārt, kuri ir citādās domās, tad antiglobalisti.lv varētu pasekot līdzi šī paša Jura Kaļķa runām, pie tam publiskā telpā.
  °Šādi izteikumi “biedrībai” godu nedara.

 5. Man prieks Gati,ka Tu esi uztraucies-nevajag nemt piemeru no tautatribunala un melot-es esmu teicis nevis par visiem,bet tikai par 4.maija noziedzigo reziimu,taa partsistemas darboniem un dazadu sorositu organizaciju parstavjiem,kuri grauj musu valsti.

  • Juri, izteikumi, ko dzirdēju savā virzienā drīzāk atgādina veca, krieviski runājoša, piedzēruša jūrnieka lamāšanos, ne nopietnas organizācijas biedra argumentus.
   Tiešām žēl, ka antiglobālisti.lv izrādās tik nožēlojami. Biju patiesi augstākās domās par šo kustību.

 6. ja jau dzirdēji tad būsi vai nu kāds no VL jaunajiem neliešiem vai nu Strautnieks-kurš darija visu lai to izpelnītos

  • tu slēpies-slēpjas tie kuriem ir bail.Bail ir tiem,kuri ir vainīgi.

  • 1. Neesmu nevienā no partijām.
   2. es neslēpjos. Vēl jo vairāk no antiglobālistiem.

  • nu tad ko nestādies priekšā-varbūt tas pats apdauzītais Grantīnš sež zem Tava nika-kā to varu zināt.

  • Jūsu kustībai ir tradīcija rupji lamājoties komunicet ar cilvēkiem? Jo šķiet ja tie ir vairāki dienā – tad tiešām var būt grūtības savākt galus…
   Un ja runā godīgi – tad vairāk apdauzīts man izliekas Juris Kaļķis, ne Granjtiņš, kas savulaik Latvijai ir vairāk izdarījis labā, kā antiglobālisti. Ja kas.
   Veiksmīgu dienu huligāniem! Par daudz neblēņojieties!
   Attā!

  • Gati-pirms gulētiešanas neaizmirsti pačurāt.

 7. Andris Orols

  Es Gatim piekrītu, ka nopietnas organizācijas biedriem (par kādu, es ceru, mēs pamazām tapsim) ir nopietnāk jāpiedomā pie savu komunikāciju kvalitātes. Ja mēs riesimies pretī visiem provokatoriem un nejēgām, tad pamazām kļūsim viņiem līdzīgi.

 8. Jebkura lamāšanās tik parāda cik aprobežots ir cilvēks un tikai atbaida gaišus cilvēkus.
  Tie kas seko tai slimajai lapai – paši ir slimi. Ielaisties sarunās ar slimajiem nav pārāk gudri.

 9. Es personīgi negribētu neko kopīgu (kur nu vēl savas biedrības biedru) kas tā dod vaļā pa visu internetu kā to dara dažs labs!

  • vai tu gribē,biedru gurš glumi melo un gruž visiem lišķigiem vārdiem melus ieksā,ka to dara sīkie oktobrēni no VL?

  • protams negribu – kāds tam sakars ar rupju lamāšanos???

  • tāds,ka pret mani vērsas desmitiem provokatoru portālos ,un vienkarsi muļķu kuriem tādi VL vadoniši ir aizmiglojuši smadzenes.Tapec,ka to infu,kas ir atrodama sajā lapā,es sāku likt atklātībā sen pirms bij nodibinājusies biedrība antiglobālisti.To es arī no vīņiem iemācijos.Viņu metodes pagriežu pret viņiem pašiem.
   Var diskutēt ar cilvēku,kuru kaut,kas interesē un kurš grib ko zināt,jeb zin kaut ko tādu ko nezinu es,tad varu uzzināt.Sākumā es tā,kā Andris mēģināju kaut ko skaidrot un pierādīt viņiem.Pēc tam sapratu,ka tas ir naivi-jo ja tādam Grantiņam ir likuši antiglobālistus apmelot tad viņš to ari darīs -un neviens arguents vai pierādijums netiks ņemts vērā.Tas pats ir ar tiem viņu nozombētajiem sekotājiem,kurus viņi ir apstrādājuši pēc sektu principa-Tiem ir vispār kaut kādi smadzeņu centri nobloķēti.Ja VL vadoniši palaiž pa visu draugu portalu savu melu kampaņju ,kurā iesaistījuši simtiem apmuļķotu jauniešu,kuriem par politiku un norisēm pasaulē nav nekādas sajēgas,bet kuri tikai uz aklas ticības-gluži,kā sektās atkārto to ko viņu garīgie tēvi-dzintarēns un parādnieks iezombējuši galvās tad es situ vīņu melu kampaņām šādā veidā

  • Un? tik un tā neredzu sakaru nepiedienīgajai komunikācijai un tiem blēžiem un muļķiem. Vienkārši beidziet lamāties – attaisnojošu iemeslu vienkāŗši nav!

  • Atbildēt kautkādiem slimiem rakstiem, bez jebkādiem argumentiem, vēl pie tam izvietotiem kautkādās slimās lapelēs – ir tas pats kas sevi necienīt!

  • Par pēdējo komentu piekrītu daļēji-taču es labi apzinos,ka psoholoģiski viņi tiek traumēti-viņi pieraduši visur lišķēt un likt savus melus-liela daļja sevi pataisijuši savas nozombētās auditorijas priekšā par cienijamiem un gudriem-un te es viņus nolieku kā vien vēlos-tas viņus ievaino

  • Pie tam es to daru lamājoties privāti-un tam nav nekāda sakara ar biedrību.Biedrības pasākumos un personīga dzīvē es nemaz tik traki neuzvedos-tikai saskarsmē ar to zombijsugu.

 10. Man labpatīkas domāt, ka kādam ir jāpārcērt šis apvainojumu loks un katram pašam jāpārbauda sevi, jāatzīst sava vaina, jālūdz piedošana apvainotajiem (arī ienaidniekiem). Ja godīgi – es labi saprotu antiglobālistus un viņu izmisumu. Tas ir tā, ka tu redzi atklātu bezkaunīgu netaisnību, tu redzi, kā ļauni cilvēki vienkārši bradā ar kājām visu, kas mums dārgs un svēts, tad ir tā, ka gribas kliegt, lamāties, atriebties un pat nogalināt (nošaut, pakārt vai kā citādi sodīt ar nāvi) – tā ir nepareiza, tomēr dabiska cilvēka reakcija. Ir saprotami, kad tu esi pamodies no iluzionistu (augsta līmeņa komunikāciju speciālistu, smadzeņu skalotāju un burbuļpūtēju) mākslīgi izraisītā letarģiskā miega un ieraugi, ka patiesībā esi kā kaut kādā sasodītā matriksā un tevi vienkārši ņem un naturāli izvaro, izsūc, turklāt to pašu dara ar daudziem tev visapkārt, tad vēl tu redzi, ka tie, kuri nav pamodušies, tieši aizstāv ar zobiem un nagiem savus kakla kungus un izvērš plašu pretošanos pret ikvienu, kurš patiesībā cenšas viņiem tikai palīdzēt kļūt brīviem un īstenot taisnīgumu – jā, patiešām to visu redzot gribas krist panikā, aklās dusmās un bezspēcīgā izmisumā ārdīties, bet reizēm vienkārši visu to netaisnību un bezjēdzību redzot bezspēcībā nolaist rokas.

  Juri, saproti – tieši tas ir tas, ko viņi gaida un cenšas panākt, proti, izvest jūs no pacietības, parādīt nepievilcīgā, lai viestu sabiedrībā neuzticību, kā rezultātā jūsu aktivitātes, jūsu izplatītā informācija automātiski sabiedrībā tiks uzskatīta par kaut ko tādu, kas nav jāņem vērā. Jums jāsaprot, ka fakts, ka jūs izplatāt varas elitei bīstamu informāciju, ka esat atmodušies no „matriksa” un negribat līst atpakaļ, bet cenšaties vēl citus pamodināt, liek viņiem vērst pret jums vis rafinētākos ieročus, dažādu speciālistu armiju, kas jūs vienkārši padarīs par nelgām sabiedrības acīs. Viņi ir profesionāļi, speciāli apmācīti, kā padarīt neefektīvas tādu kā jūs aktivitātes. Tas ir tas pats netīrais, melnais PR. Vesela algotņu armija nemitīgi ievāc informāciju, pēta, analizē, izstrādā efektīvas pretdarbības metodes. Ar to visu jums jārēķinās.

  Tāpat es arī aicinu neizdarīt spiedienu uz tiem, kuri kļūdās, bet brālīgi pamācīt, vienkārši būt draugiem, būt cilvēcīgiem. Es jums saku – žēlastības nebūs tam, kurš pats neparāda žēlastību citiem. Ir jāuzklausa, ir jāpiedod, jābūt draudzīgiem, jo savādāk jūs paši viens otru iznīcināsit un arī tas ir tas, ko cenšas panākt – morālo kanibālismu, lai pretinieka nometnē rastos nesaskaņas, kā rezultātā pretinieks pats sevi iznīcina.

  • Jurim.

   Juri – man vienu brīdi likās, ka antiglobālisti ir tiešām nopietna organizācija, ar labām idejām un daudzām sakarīgām domām. Taču pēc kādas diskusijas ar Jums – kad ar necenzēti vārdi bija Jūsu vienīgais arguments – manas domas ir mainījušās par 180.
   Es teicu tad un teikšu tagad – es neesmu ne VL atbalstītājs, ne šīs partijas biedrs. Taču varu Jums pavēstīt, ka tie čaļi vismaz nelamājas kā publiskajā namā piedzērušies jūrnieki. Starp citu – Jūsu atsūtīto vēstuli man draugos ieliku pie favorītiem – atrādīšu visiem, kas sāks man stāstīt kaut ko par antiglobālistiem. Jūs izrādījāt nevis necieņu man, bet sev un organizācijai kuru pārstāvat. Dēļ tādiem kā Jūs antiglobālistus jāuzskata par huligānu baru, ne organizāciju ar nosvērtiem cilvēkiem, kas savas idejas pauž argumentēti. Es saku no visas sirds – man palika kauns Jūsu vietā, bet laikam Jums to nesaprast, ja reiz nolaižaties līdz tik zemam līmenim.

   Andrim Orolam – ceru, ka Jums veiksies turpmākajā darbībā un Jūs izveidosiet nopietnu organizāciju un tas, ka man personīgi ir radusies skepse pret antiglobālisti.lv – tas būs vienīgais šāds gadījums. Kaut arī nepiekrītu Jūsu viedokļiem pilnībā – Jūsu idejās būtu nopietni jāieklausās un no tām varētu ņemt daudzas lietas, kas uzlabotu lietas pie mums kopumā.

  • Jā, tā ir. Ir ļoti grūti kaut ko uzcelt, bet viegli sagraut. Pateiktu vārdu neatsauksi. Arī sena tautas gudrība māca, ka ”…runāšana – sudrabs, klusēšana – zelts…”. Nu, bet jārunā ir, ja grib panākt pārmaiņas – nav izvēles.
   Ir divi veidi kā sagraut jel kādu organizāciju – no ārpuses un no iekšpuses. ”…Nams, kurā nav vienprātības, ir lemts bojāejai…” Aicinu visus atzīt faktu, ka mēs visi esam nepilnīgi un aicinu visus pilnveidoties.

  • Gati.Šaubos vai tavs vārds ir Gatis-Vai nu Guntis vai kads sīkaļja no VL-kaut gan tās kompānijas sīkaļas tik normālā tekstā neizskās-tiem ir izskalotas smadzenes un vienīgais ko viņi prot ir vervelēt ar liberalisma ideploģiju viņiem iezombētos terminus.
   Pēc visa spriežot Tu esi Strautnieks-un Tu nu būtu vismazāk vervelējis.Tev seminārā kulturāli paskaidroja,ka latviešu vidē neiederas Tevis uzspiestā svešas tautas joga.Un pateica,ka ja būtu zinājuši,ka Tu tādas lietas cilvēkiem zombēsi iekšā Tev tur vārds netiktu dots.Tu pats uzbāzies ,nevis Tevi tur kāds speciāli aicināja.Tev visu pateica kulturāli,bez apvainošanas.Par atbildi Tu sāki pret to sievieti nomelnošanas kampaņu visos iespējamos portālos-ieskaitot apmelošanu un parodijveida klipu laišanu pa internetu.
   Tu pats esi globālistu produkts-nozombēts ar citas nācijas un kultūras mācībām,un vēlies tās uzspiest šeit latviešiem.Tu esi visīstākais sektants-fanātiķis-jo kur Tu parādies,tur vienīgais ir tavas jogas uzspiešana visiem,un esi gatavs iznīcināt jebkuru,kuram tā nav pieņemama.
   Un patreiz arī Tu izpaudies pēc liberālistu metodēm-Tu izcili glancēti ,ar izmeklētām metodēm gaudo,ka Tevi nabadziņu apvainojuši.Ar tikpat izmeklētu metodi Tu izvērsi kampaņu pret to sievieti-visas apmelošanas ieterpi glancētā izteiksmes veidā-bet kad Tev es atbildēju,kā vecis-vecim-ka par to var atrauties pa galvu-Tu sāki smilkstēt-nabadziņu apvainojuši esot.
   Neviens nesaka,neko par Tavu jogu,bet noņemies ar to interesentu lokā, nevis uzmācies visiem un visur,tieši,kā to dara dažādi Ļedjaevisti un vidsādi citi sektanti-

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.