Okt 302015
 

Andris Orols    Par ko Lielbritānija uzskata Latviju – par savu koloniju, vasaļvalsti, bet iedzīvotājus par dzimtcilvēkiem un viņu bērnus par savas valsts īpašumu? Lailai Bricei (Latvijas pilsonei) britu sociālie dienesti ir atņēmuši meitu un nodevuši adopcijai citai ģimenei. Kāds tad ir ”noziegums”, kurš tika pastrādāts pret Lielbritāniju?

Brices meitas auklīte bija iekļuvusi sastrēgumā un nepaspēja laikā atbraukt uz Lailas īrēto dzīvokli. Laila, negribēdama kavēt darbu, atstāja meitu mājās vienu uz pāris stundām. Tā pietika, lai Lielbritānija ”konfiscētu” Lailas meitu. Kas tas ir? Tas nozīmē, ka Lielbritānija uzskata savā valstī atrodošos Latvijas iedzīvotāju bērnus par savu īpašumu. Un Latvija neko – neaizsargā savus cilvēkus!

Latvijas bezzobainā Ārlietu ministrija striktus soļus nesper un atstāj Brices meitas jautājumu pašas Brices ziņā. Un Brice nav vienīgā – dažiem desmitiem bērnu Lielbritānijā un Norvēģijā ir līdzīgs stāsts. Kas tas ir? Tā vairs nav nekāda diplomātija, tā ir mīkstmiešu un padevīgu vergu uzvedība. Varbūt Latvijas sociālajiem dienestiem tieši tāpat ir jāatņem kādām Lielbritānijas un Norvēģijas pilsonēm viņas bērnus un jānodod adopcijai? Kāpēc gan nē?

Avoti:

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/581842-anglijas_tiesa_apstiprina_brices_meitas_adopciju_brice_varetu_versties_ect

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/568759-palielinas_bernu_iznemsanu_skaits_no_latviesu_gimenem_norvegija

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.