Dec 222014
 

Šodien tika elektroniski nosūtīta vēstule LR Prezidentam ar aicinājumu nepieļaut Praida 2015 norisi Latvijā. Vēstules teksts:

A.god. Prezidenta kungam Andrim Bērziņam

Vēlamies izteikt Jums pateicību par Jūsu pausto nostāju tradicionālās dzimumorientācijas aizstāvībai 18.decembra NRA numurā, rakstā “Andris Bērziņš: Skolotāji ir sabiedrības saprātīgākā daļa”
http://nra.lv/latvija/13108…

Vēlamies Jūs arī informēt, ka mūsu biedrība 2014.gada nogalē kā vienu no savām 2015.gada prioritātēm ir izvirzījuši mērķi veikt visas iespējamās aktivitātes, lai nepieļautu LGBT ieplānotā praida norisi Latvijā. Lai īstenotu izvirzīto mērķi, ir nolemts uzsākt sadarbību arī ar vairākām pašmāju un ārzemju sabiedriskām organizācijām.

Mēs uzskatām, ka LGBT organizācija ir nopietns drauds Latvijas tradicionālās – heteroseksuāli orientētās sabiedrības daļas cilvēktiesībām un vēlamies lai Latvijas Valsts valdība un tiesībsargājošās iestādes pieturētos Latvijas Satversmei un tās preambulai:

1.Latvijas identitāti Eiropas kultūrtelpā kopš senlaikiem veido latviešu un lībiešu tradīcijas, latviskā dzīvesziņa, latviešu valoda, vispārcilvēciskās un kristīgās vērtības. Ne kristīgās vērtības, ne latviskā dzīvesziņa neparedz homoseksuālismu atbalstošas kultūras reklamēšanu un integrēšanu sabiedrībā. Gluži pretēji, kristīgā kultūra skaidri un nepārprotami ir nodefinājusi savu attieksmi pret šādu dzīvesveidu. Arī latviskā dzīvesziņa cildina tikumu, darba mīlestību, mīlestību uz dabu, tuviniekiem un Dievu. Neviena daina neliecina, ka Latviešu kultūrā būtu pastāvējušas homoseksuālas attiecības. www.marasloks.lv/public/

2.Latvijas Republikas Satversme 110.p., 116.p. un Civillikuma PIRMĀ DAĻA. Ģimenes tiesības 35.p.
Satversmes 116.p. jau šodien dod tiesības ierobežot tādu sociālo grupu aktivitātes, kas apdraud sabiedrības tikumību.

Tā kā mēs neuzskatām, ka homoseksuālu personu publiskas aktivitātes būtu Latvijas kultūras mantojuma sastāvdaļa, tad mums kā Latvijas valsts patriotiem ir iebildumi, ka cilvēki ar pataloģisku izpratni par Latvijas patiesām vērtībām pārstāv mūsu valsti Latvijas prezidentūras Eiropas Savienībā ietvaros, tieši šādā veidā veicinot Latvijas identitāti un integrāciju Eiropā! Mēs domājam, ka Latvijai ir pietiekoši citu veiksmes stāstu ar ko lepoties.

«Mozaīkas» biedri un pārējie diskusijas dalībnieki izteica domu veidot praidu izteikti latvisku, lai izceltu mūsu vērtības un paražas. Izskanēja ideja par Ingus Pētersona dziesmas «Varavīksne» vai par Raimonda Paula dziesmas «Zilais karbunkulis» izmantošanu praida ietvaros. Jaunieši arī secināja, ka nav tādu tīri latviski gejisku lietu, ja nu vienīgi iespēja dejot tautas dejas varavīkšņainos svārkos. http://sejas.tvnet.lv/pikanti/46952…

Mēs uzskatām, ka Eiropraids 2015 tikai veicinās homoseksuālisma izplatību Latvijā, kas ir bīstami tik mazai valstij kā Latvija. Mēs uzskatām, ka nepieļaujot Eiropraidu 2015, Latvijas Valsts ilgtermiņā būs tikai ieguvēja.
Lūdzam Jūs kā Latvijas Valsts Prezidentu izskatīt iespēju apturēt Eiropraidu 2015.

Siltus un svētīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu Jums un Jūsu mīļajiem novēl:

Biedrība “Antiglobālisti”

  One Response to “Vēstule LR Prezidentam no biedrības ”Antiglobālisti” pret praidu.”

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.