Apr 252016
 

Andris Orols    Aizbildinoties ar cīņu pret nelegāli iegūtiem amatpersonu ienākumiem, Bankas pārtop par informācijas vākšanas un represiju instrumentu visiem iedzīvotājiem. Soli pa solim mums tuvojas tā saucamais Jaunās Pasaules Kārtības (New World Order) projekts, kas paredz visu iedzīvotāju totālu izsekošanu un kontroli, kā arī pāreju uz tikai bezskaidras naudas norēķiniem. Mēs sāksim just pirmās totālā plāna sekas – ja kāds ignorēs privātkantora aptauju,  tad bankas konts var tikt bloķēts, bet persona ievietota ”melnajos sarakstos”. Kur ir to 10 – 15 tūkstošu politiski nozīmīgu personu saraksts? Neesmu manījis.

Info:  http://apollo.tvnet.lv/zinas/svariga-informacija-visiem-latvija-stradajoso-banku-klientiem/728460?utm_source=inbox&utm_campaign=news&utm_medium=newsbox

Vairāk par gaidāmo nākotnes elektronisko verdzību –

http://antiglobalisti.org/category/mikrocipi/

http://antiglobalisti.org/category/totala-kontrole/

http://antiglobalisti.org/category/jauna-pasaules-kartiba/

Ja nevēlaties piedzīvot šos murgus, tad pievienojieties – laiks negaida

Vai ir vajadzīgs jauns, nopietns politisks spēks?

 

  2 Responses to “Bankas uzsāk iedzīvotāju totālu izsekošanu”

  1. Andris Orols

    Arī līdz šim VID, KNAB u.c. iestādes varēja piekļūt interesējošo personu bankas kontiem. Tikai bija jāiziet zināma procedūra, kura prasīja laiku un formalitātes.
    Zinot to, ka VID gadiem ilgi kāro tikt pie nepastarpinātiem privātpersonu iepirkšanās datiem veikalos u.c. (pagaidām neveiksmīgi), pieļauju, ka šis ir mēģinājums nepastarpināti ievākt informāciju par visiem banku klientiem.
    Nav izslēgts arī, ka bankas pašas ir pieķertas nelikumīgos darījumos, tāpēc ir izdarīts spiediens, lai bankas šādi rīkotos.
    Teoriju daudz, bet fakts paliek fakts – informācija (kaut kam) būs pieejama par VISIEM banku klientiem.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.