Mar 202017
 

Andris Orols     Jaunās Pasaules Kārtības (JPK) ideju piekritēji nav mītiski personāži, kuri dzīvo kaut kur tālu ārzemēs. Tie ir tepat mums līdzās. Tie ir katrā valstī, strādā katrā valsts pārvaldē. JPK  (New Word Order) ideju kvintesence – padarīt cilvēku lielāko daļu par vergiem izmantojot mūsdienu tehnoloģijas. JPK aģenti grib zināt  visu par visiem, kontrolēt katru iedzīvotāju soli, ierakstīt aktivitātes netā, īsziņas un telefonsarunas, bet galvenais – kontrolēt iedzīvotāju naudu. To vislabāk paveikt atsakoties no skaidras naudas darījumiem.

Tas nav kaut kāds fantastu un futūristu sacerēts romāns. Tas ir reāls ļoti nežēlīgs un cietsirdīgs projekts, kurš notiek šeit un tagad un kurš sadala pasaules iedzīvotājus divās daļās – nodokļu maksātājos un nodokļu iekasētājos (vergos un kungos). Nevienam nav noslēpums, ka dažreiz atbildīgus amatus dažādās valsts institūcijās ieņem sociopāti vai maniaki, kuri apmāti ar idejām visu un visus kontrolēt. Tur nav daudz variantu – šādus psihiski neveselus cilvēkus ir jāpastumj malā, pretējā gadījumā viņi var sabojāt dzīvi tūkstošiem un tūkstošiem cilvēku. Uzliekot cilvēkiem nepanesamu nodokļu nastu un tai pašā laikā nenodrošinot viņus ar darbu un adekvātu atalgojumu, milzīgs skaits iedzīvotāju zaudē ne tikai savu nekustamo un kustamo īpašumu, bet nokļūst neatdodamu parādu verdzībā.

Izskatās, ka jaunā VID ģenerāldirektore Ilze Cīrule savā centībā ieviest Totālo Kontroli pārspēs iepriekšējās VID vadības. Kā formālu ieganstu samazināt skaidras naudas darījumus tiek minēta cīņa ar ēnu ekonomiku – ”…no 2017. gada privātpersonu darījumiem skaidrā naudā noteikti griesti 7200 eiro apmērā. «Varētu šos griestus samazināt līdz pat dažiem simtiem eiro gadā,» iespējamo scenāriju atklāj I. Cīrule…”   http://www.db.lv/finanses/skaidras-naudas-darijumu-griestus-grib-samazinat-lidz-daziem-simtiem-eiro-461079

Tā, lūk! Domāju, ka tas ir tikai dažu gadu jautājums, kad Latvijā varētu ieviest tikai bezskaidras naudas norēķinus. Banku kartes (nu jau bezkontaktu) nomainīs implantēti zemādas mikročipi. Kā kaķiem un suņiem (tas jau sen tiek praktizēts dažās valstīs). Un mēs visi būsim tad kaķu un suņu līmenī. Ja neko nedarīsim.

Mēs varam apturēt šo murgu. Kā? Pievienojieties – www.tautaslabklajibai.lv

 

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.