Nov 152013
 

Andris Orols    Par cik šie ir globālistu plāni, kuri tiek īstenoti gandrīz visās valstīs neatkarīgi no to ideoloģijas, karogu krāsas un partijām, kuras ir pie varas, “Veselības pases ” bērniem visdrīzāk tiks ieviestas arī Latvijā. Sākotnēji tās būs jāaizpilda rakstiski, pēc tam šī informācija būs elektroniska.

Tiem, kuri nezina – ”…no 2017.gada 1.janvāra elektroniskai identifikācijas kartei (EID) būs jābūt ikvienam Latvijas nodokļu maksātājam, ja tas vēlēsies saņemt medicīnas pakalpojumus…   …līdz šī gada 1.novembrim kopumā izsniegta 356.291 identifikācijas karte…” (laikraksts ”Diena” 13.11.2013, 9.lpp.).

Tādējādi soli pa solim arī Latvijā tiek ieviesti šie Jaunās Pasaules Kārtības (New World Order) plāni. Mums vēlas atņemt visu naudu (pāreja tikai uz elektronisku tuvākajos gados) un pilnīgi visi dati par mums būs saistīti ar šo ID karti – arī vadītāja apliecība un medicīnas/sociālā apdrošināšana. Kā redzam – nevienam īsti neko neuzspiež, tikai noliek ”brīvprātīgas” izvēles priekšā. Nebūs kartes – nebūs ārsta. Nebūs kartes – nevarēsi vadīt automašīnu. Nebūs kartes – nebūs naudas. Jo kaut ko pirkt un pārdot varēs tikai caur bankām (ar šo ID karti).

Noslēdzošā projekta posmā šīs ID kartes tiks nomainītas uz zemādas mikročipiem. Par to mērs jau rakstījām www.antiglobalisti.lv.

Lai apstādinātu šo murgu mēs veidojam nopietnu politisku spēku, kurš varētu iet pie varas un to visu apturēt. Pievienojies!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.