Feb 022014
 

Andris Orols   Kāda ir mūsu akadēmiskā izglītība? Kas tiek mācīts skolās un pasniegts kā vienīgā, patiesā un neapgāžamā patiesība? Kam tas izdevīgi – iemācīt cilvēku masām šādu ”vienīgo patiesību”? Arvien vairāk pasaulē tiek atklāti pierādījumi tam, ka cilvēki jau senatnē zināja, ka zeme ir apaļa, nevis plakana un ka desmitiem un simtiem tūkstošus gadus atpakaļ uz zemes ir pastāvējušas augsti attīstītas civilizācijas.

Antarktīda, Amerika u.c. ir attēlotas Piri Reisa kartēs, pirms vēl Kolumbs devās ceļojumā. Tas vedina uz domām, ka Kolumbs u.c. ceļotāji zināja kurp dodās.

Карты Пири Рейса

17 Январь 2013 18:37 | Источник

Туристы, переправляющиеся в районе Чанаккале через пролив Дарданеллы, обычно так увлечены рассказами об армиях Ксеркса и Александра Македонского, форсировавших Дарданеллы много веков назад, что совершенно не обращают внимания на скромный бюст, установленный на европейской стороне пролива рядом с переправой. Мало кто знает, что скромная подпись «Пири Рейс» под бюстом связывает это место с одной из самых интригующих загадок истории.

Карты Пири Рейса

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.