Feb 122012
 

Šāds izskatās Somijas gaisa spēku karogs un neviens šai valstij neizvirza jelkādas pretenzijas par svastikas lietošanu. Par šo seno simbolu lietošanu citviet Eiropā (arī Latvijā) gan Krievijas, gan dažu citu valstu politiķi taisa lielu troksni. Somija izņēmums?

 

  No Responses to “Svastika pasaulē”

  1. Кто боиться Света, тот нами и пока управляет…

  2. http://latviansmilhistory.blogspot.com/2009/12/zemessardzes-bataljonu-krusu-zimes.html

    Reku nedaudz svastikas arī pie mums. Lai gan tautas ienaidnieki lielāko daļu šo vienību ir veiksmīgi izformējuši, tomēr daļa vēl ir ar visiem “krustiņiem”.
    Sākotnējais Sauszemes spēku saīsinājums bija domāts SS, bet tad viens otrs uzzinot par to, sāka čurāt karstu tvaiku, tāpēc tika ieviesta korekcija – SzS.

  3. Nesaprotu, kāpēc dažādas radikālas organizācijas izvēlas tieši to svastikas simbolu, kas bija uz Vācijas karogiem, ir apm 40 dazādi svastikas veidi ar apaļiem galiem un vinjetēm, tas liecina vai nu par trulumu vai apzinātu provokāciju Ar somiem ir savādāk, viņiem svastika bija jau pirms Hitlera tāpat kā Latvijas armijā.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.